Szegény, vagy gazdag vagy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:31
1 2
 11/15 Fémfaház válasza:
Tőzsde: buksz vagy nyersz, ha sokat kockáztatsz sokat is fogsz hazavinni ha jól elemeztél;)
2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Csóró vagyok,igaz még fiatal is(26) 14 éves korom óta folyamatosan dolgoztam,most itt állok a 21hónapos kisfiammal az árverezés szélén,mert az a havi 70-80ezer forint arra nem elég,hogy rezsit fizessek és megéljünk...Nem értem,hogy lehet ilyen a világ...valaki éhezik,utcára kerül másnak meg milliói vannak...
2011. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

ma 14:36

Mindenki a maga életének a kovácsa.

Én a semmibe nem szültem gyereket,bár néha már vágytam az anyaságra.De azért nem szülők,hogy ne tudjam felnevelni.Így nincs is anyag gondjaim.

Nem vagyok gazdag,inkább olyan jó erős középosztálybeli..

2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én sem a semmibe szültem.Mikor terhes lettem nem volt szar a helyzet,csak persze jött ez a hülye válság a páromat elküldték a munkahelyéről,sokáig nem talált semmit,most persze már dolgozik,csak épp késő(mármint a lakást megmenteni) Nem lenézni kéne.

A gyerekemet pedig sose bánom meg!!!Amíg élek azon leszek,hogy neki jobb legyen,de sose fogom megbánni akármi is fog történni!!!!Inkább legyek csóró,mit 70évesen a pénzt számolva azon agyalni,de jó lett volna gyereket nevelni...

2011. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok pénzhez csak sok lemondással lehet jutni. Soha nem jártam el az éjszakába bulizni, soha nem voltam részeg, fiatalkoromban inkább éjszakákon át tanultam és dolgoztam. És most se járok el bulizni, nem vagyok részeg, de ugyanúgy dolgozom éjszaka is...Nem mondom hogy sajnáljatok, mert jó dolog a pénz, de azt soha nem látja senki, hogy milyen lemondás van mögötte. Ja, és nekem sincs még gyerekem, pedig már elmúltam 30 bőven...
2011. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!