Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyamatos megtakarítást hova...

Folyamatos megtakarítást hova érdemes betenni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy lesz egy nagyobb kiadásom (3-4m ft) és most kezdtem el dolgozni, és úgy tűnik, félre tudok tenni rendszeresen pénzt. kb havi 40-50 ezret. Ezt szeretném valami biztos helyen tudni, ami minimális kockázat mellett a lehető legnagyobb hozamot adja (de legalábbis a betett pénz reálértéke nem csökken). Tovább bonyolítja a dolgot, hogy nem tudom, meddig lesz ez a munkám és meddig tudok így félretenni, valamint egész biztos, hogy nem mindig ugyanakkora összeget. Eddig egy megtakarítási számlát találtam, de ott ki van kötve, hogy csak lakásra lehet költeni, én pedig hangszerre szeretném. Hova, melyik bankhoz érdemes ilyenkor menni? Esetleg állampapírba érdemes ilyen összeget fektetni?
2010. márc. 15. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Állampapírba vagy garantált kötvényalapba. Menj be 1-2 bankba, ha nem akarsz sorban állni, szedd össze a brosúrákat, de ha kivárod a sorod, szakszerűen elmagyarázzák a lehetőségeket.
2010. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy független tanácsadó cégnél dolgozok, ha írsz egy e mailt privátban, szívesen segítek megtalálni a neked való szerződést!

Milyen hangszer kerül több millióba?Nagyon szúrja az oldalamat a kiváncsiság :)

2010. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!