Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi fog történni ezután? Tett...

Mi fog történni ezután? Tett a bank feljelentést? Nekem miért nem mondták, hogy tegyek?

Figyelt kérdés

Pár napja derült ki,hogy visszaéltek a bankkártyámmal,sikeresen le is vettek róla pénzt.

Miután letiltottam azt mondta a fickó a bankban,hogy egy hónap múlva átnézzük a számlakivonatot stb.

Ma jött egy sms,hogy egy másik városban bevonta az ATM a kártyám.

Így most a rendőrségen lesz az ügy?Odaviszik a kártyám?Egyáltalán tett feljelentést a bank?



2013. szept. 2. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudjal mar!!! A banktol fuggetlenul, hogy o mit hibazott vagy mit nem, de neked kulon be kene jelenteni, hogy igen visszaeltek a kartyammal lenyultak rola a penzt es en meg nezegetem, hogy mi van???! Evidens, hogy letiltom a kartyamat aztan irany a rendorseg....

Ahhh ezert tart itt az orszag!!!

2013. szept. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudtam mi a teendő,mert nem mondta az ügyintéző. Ilyenkor nem tesz a bank feljelentést?

És most mi lesz a kártyámmal?szerintetek behívnak ATM felvételt nézni,a tegnapi próbálkozás után így is,hogy nem tettem feljelentést?

Mikor jelentettem az esetet,hogy visszaélnek a kártyámmal,azt mondták szeptember végén értesítenek,hogy menjek be.Addigra ellenőrzik a kimenő-bejövő forgalmat,de kamerafelvételeket nem is említettek.

2013. szept. 3. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat le kellett volna tiltatni egyből. És rendőrségem feljelenes neked kell ha elveszett v. Elloptak nem a banknak.
2013. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!