Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kisallatot szeretnek venni...

Kisallatot szeretnek venni külföldrol. Milyen adatok kellenek az eladótol hogy ha átver esetleg tudok intézkedni? Vagy mobil veszem eszre hogy ha esetleg csaló?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 17:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igy irjak szerintem fordított. használnak:


komoly lesz, hogy a fizetési és

megkapja a kiskutya,

Ígérem, hogy küldje el a kiskutya

azonnal kapom a pénzt,

vagyok egyszerű hölgy, és én még soha

nem vesz részt magam minden csalást

előtt,

így ez nem lesz az első, a

Komolyan mondom, én igazán szeretnék

adni neked a kölyök jól

A kiskutya nagyon finom,

A neve NKEMETO PAXSON ABUNAW,

WESTERN UNION



na ez a western union ról. sem hallotam valami jó dolgokat. valami biztonságos penz átutalo szolgáltatás letezik itt magyar orszagon ?

2014. júl. 14. 23:29
 12/14 anonim válasza:
Ne hogy meg bízz benne, ezek a hirdetések nem igazak én is láttam őket kíváncsiságból írtam többnek is és majdnem mind ugyan azt írta vissza csak más szöveggel...
2014. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen. En a valós e mail enemy irtam neki hogy ne adja senkinek a kutyát mert holnap reggel. Teszem fel a penzt, erre egy másik e mail en is ugyanezt irtam csak más néven es benne volt az eladó isten orizzen sose veszek külföldrol annyi pénzért itt is tudok venni es itt tuti. Nem basz nak at
2014. júl. 22. 18:10
 14/14 anonim válasza:
Amikor kiskutyát akartam venni akkor én is megtaláltam ezeket a hirdetéseket írtam is nekik amikor kértem a teló. számot és azt írta nincs telefonja össze állt a kép, hogy az egész csak fake hirdetés szóval ja.. vannak ilyenek.
2014. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!