Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 6 hónapja használaton kívüli...

6 hónapja használaton kívüli bankszámlám már -8000nél tart, jogtalannak tartom, érdemes panaszt tenni? Van értelme?

Figyelt kérdés

márciusban volt még rajta pár száz forint,azóta nem volt pénzmozgás ezen az OTP-s számlámon.

most kaptam egy számlakivonatot,miszerint 8300ft számlavezetési díjat követelnek :(


eddig havi 300ft-ot vontak ezen a címen.nem értem mitől lett ekkora.



2014. szept. 5. 07:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

*tartozás miatti levél x 2

*tartozáskezelési díj x 6

*késedelmi kamat


=8340 ft


beszarás!

2014. szept. 14. 21:03
 12/13 anonim ***** válasza:

És a figyelmeztető leveleket (2 db) megkaptad?

Akkor nem léptél?


én is jártam rosszul már az OTP-vel.

Nekem -800 Ft-ba ment a számlám, mire gyorsan megszüntettem.


Mindenképpen írásban kérd, és vetesd át.

Én úgy jártam, hogy írásban kértem, átvetettem.

És kértem egy igazolást is, hogy megszüntették.


Hát, azt nem tudott adni, kinyomtatott nekem egy képernyő másolatot !!!! amin kódszámok voltak, és mutatta, mint a hülyének, hogy ott a "2"-es kód, nem látom??? Hát az jelenti azt, hogy megszűnt a számla.


Legközelebb mentem egy másik ügyben, erre volt pofája előcincálni, hogy még ott van egy lezáratlan számlám, és fizessem meg a tartozást,


mire meg én röhögtem a képébe, hogy ezt benáztedm haver, nekem megvannak a dokumentumaim, hogy megszüntettem a számlát.

Többször nem próbálkozott.... :(


szóval írásban, tértivel, vagy írásban, és pecséttel átvetetni.


(akkor nem volt Orbán, meg akit mostanában divat szidni ... a bankok tényleg tudnak szemetek lenni)

2015. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szia!

a leveleket nem kaptam meg,ez a vicc.

azóta már megszűntettem ezt a számlát és visszafizettek majdnem 4ezret (nem értettem mire,de örülök neki) haha!

2015. márc. 7. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!