Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg a Fundamenta a legjobb...

Tényleg a Fundamenta a legjobb választás ma a piacon lakásvásárlás finanszírozására?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 09:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A tíz éves éri meg legjobban. Erről a megosztós dologról már én is hallottam. Messze azzal jön ki a legjobb hozam. De rugózz a kiszámolón nyugodtan.
2015. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

bloomerang:


Nyilván nem a gyk a mérvadó. Ez be is bizonyosodott többedszerre.

látom a különbséget. De ahogy írtam is a magánnyugdíjra is azt mondták mégis mi lett belőle. Mindenhol van kockázat. és ahogy írtam én nem játszani akarok milliókkal, és próbálgatni mi nem dől be. Én a pénzemet használni akarom arra, hogy az életem jobb legyen, nem mániákusan kuporgatni.


Egyébként csak, hogy az eredeti kérdésről beszéljünk. Az látszik, hogy a Fundamenta adja a biztonságot, cserébe valamivel drágább itt-ott, és korlátozza a mozgásteret. Valamit valamiért


De látod még mindig nem engedted el, erről beszélek;)


Aki meg jön az arcozással... Hol látott itt arcoskodást?

2015. márc. 19. 07:26
 33/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak nézd a táblázatot és számolj, hogy melyik éri meg legjobban. 4éveset köss, ha bírod (20-nál többet tudsz félretenni), akkor több családtag nevére is.


[link]

2015. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Szerintem minden lényeges pontot átbeszéltünk már, ha ezekből nem sikerül semmi értelmeset összerakni, akkor -hidd el- ezen az sem fog változtatni, ha huszadjára is leírod ugyanazt.

A cinikus megjegyzésekkel pedig szerintem máshol próbálkozz.

2015. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló!


Csak pár gondolat neked, így búcsúzóul: megosztani szerződést csak a Fundamenta tud. Fényévekkel magasabb hozam érhető el általa és ezért verhetetlen a leghosszabb módozat. Te erről nem akarsz tudomást venni, mert a kiszámoló blog erről nem írt, és ha a szent oldalon ez nem szerepel, akkor nincs. Rendben van, akkor tekintsd úgy, hogy nincs! Sok sikert kívánok neked a sok sok rövid módozatos számládhoz és alkalomadtán tanulj egy kis pénzügyet!

2015. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Igen, átbeszéltük, ezért "foglaltam össze" két mondatban.

Cinizmus? Ugyan már, nem én fölényeskedek itt a magammal, és a többi válaszolóval sem;)

2015. márc. 19. 08:44
 37/38 anonim ***** válasza:
Önérzeteskedéssel is máshol próbálkozz!
2015. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
De fel tudnám rúgni az ilyen cinikus gyökereket. Kérdező inkább köszönd meg hogy valaki szóba állt veled!
2015. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!