Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezt a CSOK-ot én is igénybe...

Ezt a CSOK-ot én is igénybe vehetem? Van 2 hónapos munkaviszonyom, mert az előző 1 éves munkav. Megszakadt, és van 1 egy éves 2 hónapos csemetém meg 6 hónap múlva születik a kislányom.

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki már próbálta igénybe venni és írja le az okokat miért nem sikerült, valamint akinek már sikerült igénybe venni, valamit" aki akarja majd igénybe venni! :)
2016. jan. 5. 08:13
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Mi az h te tudod hogy így van?! Még a bankok se tudják pontosan mi lesz, még csak értelmezik a szabályozás szövegét. Amúgy meg ÚJÉPÍTÉSŰ ingatlanra lehet igénybe venni... Amúg meg gratula h ilyen jövedelmi viszonyok mellett szeretnél 3 gyereket!
2016. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Sikerülni fog :) Feltételek adottak, újépítésűre.Február végén keresnem kell őket az ügyintézés érdekében.Nektek ha nem jött be, akkor biztos nagy fába vágtátoka fejszét, nekem fog, már szinte meg is mondták előre.Nem jó? Kérsz 10.000.000 az államtól megkapod, veszel egy új építésű házat 8 millióért, vagy megépítteted és ennyi :) milyen könnyű is az élet, és tudod mi benne a legidegesítőbb számotokra? ÉN MEGTEHETEM ;) Hát igen rossz is az érzés amikor rájön a többi ember hogy nekik lehet nem jön össze de aki magabiztosan kijelenti hogy már pedig házat vesz annak sikerül.Szegénykéim :)
2016. jan. 10. 15:51
 23/29 anonim ***** válasza:

Jaj de jó! Olyan jót mosolyogtam rajtad és a többi hozzád hasonlón is! Tudod, hogy miért? Mert bankos vagyok és simán van házam, munkám és mindenem, ami kell! És tudom, hogy neked nem.fog sikerülni, mert én ismerem a törvényt, az építésügyi szabályokat, az ingatlanpiac helyzetét. Olyan jókat röhögünk a hozzád hasonlókon. Jó szándékkal elmondja az ember, hogy miért rossz az elgondolás,.leírjuk többen is, aztán csak vered a nyálad, nah az ilyeneken már csak röhögni lehet. Ebédidőben az ilyen észkombájn embereken nevetünk, sztorizgatunk. De hajrá, épülj 8 millióból 90 négyzetméteres, a energia besorolású házat, vagy vegyél új építésű 60 négyzetméteres lakást, de ne sírjon a szád később, ha rájössz, hogy nem.fog menni vagy nem születik meg a harmadik gyerek és vissza kell fizetned 15 milliót. Majd akkor is verd a melled, hogy milyen ügyes gyerek vagy. :-)

Nem azzal van a baj, ha valaki tudatlan, de ha egy hozzáértő vagy több hozzáértő elmondja, hogy nem lehet, nem jól értelmezi, de csak fröcsög, az szánalmas és kigúnyolnivaló.

2016. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Kedves kérdező! Te egy nagyon naiv és ritka arrogáns ember vagy!!! Képtelen vagy a saját véleményedet kívül mást elfogadni. Ha ennyire tudod h megkapom miért kérdezgetsz itt?! Amúgy meg mit gondolsz miből nevelsz fel 3 gyereket?! A gyerek után kapott ellátásból és az évi pár havi jövedelméből?! Tudod te mennyi munka van 3 gyerekkel? Ha lejár az utolsó gyes és a párod nem fog tudni visszamenni dolgozni a gyerekek és a háztartás mellett akkor mi lesz? Te kis okos a pár havi fizetéséből eltartasz 5 embert?!?

Hát gratulálok, amikor majd nyomorogsz az új házadban, a párod szíd mint a bokrot mert nem tudod eltartani őket, a gyerekeid egymás levetett elhasznált cuccait hordják majd akkor meg mi fogunk röhögni rajtad!!! Szánalmas vagy pénzért vállalsz gyereket! Na pont TE vagy az az ember akit ki akarnak szűrni azokkal a bizonyos feltételekkel! Sok sikert. Ja és mi állambácsi nélkül is tudunk építkezni, anélkül h eladnák magunkat!!! :)

2016. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Persze mert ki volt nyalva a seggetek meg apucikátok alátok tette a kocsit.Pont a hozzátok hasonló nem fogja sosem tudni mi az a munka.Engem pénz terén nem kell félteni megveszlek benneteket kilóra,nagyon buták vagytok.El tudom képzelni hogy bankban dolgozol mert vered a nyálad féle kifejezéssel csak is ott dolgozhatsz te csirke :D . Az utolsó meg annyira borulátó hogy tuti ebben mozog amit most leírt.
2016. jan. 17. 02:58
 26/29 anonim ***** válasza:

'Ez a gyakori kérdések.hu akkor lenne igazán

izgalmas ha a trágárkodók vagy kötekedő

hangsúllyal és flegmán beszélő emberek

fényképét és települését mutatná

büntetésből.Ez így lenne emberséges.Sok

ember szájába bele lenne hugyozva.'


Egyre jobban azt érzem, hogy ezt igazából magadnak címezted.

2016. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Te egy érzelmileg és értelmileg SZEGÉNY ember vagy! Csak sajnálni tudlak. Ha és kilóra magadat vedd meg, nem mindenki annyira gyökér önelégült mint te!
2016. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
ti tényleg ennyire unatkoztok? :) Hát kedves barátom (utolsó előtti versenyző) nem panaszkodom semmire hála Istennek, n nem verem a répát a gép előtt mint te te kis gyökér :D Menj dolgozni kutya és lelkiismerettel végezd azt.rosszul érzed, mert húgyszagú lehellettel mondod,ide érzem.Akkor kinek is hugyoztak a szájába? :) Nekem? pont az ilyen emberek fajtalankodnak az apjukkal mint te mert kocsit tettek alá.Az utolsó ember meg miért nem helyezkedik el egy pszichiátriai szakterületen? Nagyon ügyes. :) Igazi tehetség.
2016. jan. 22. 12:53
 29/29 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Meglett a CSOK, a ház, a 3. gyerek?
2018. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!