Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehetek, ha átvertek?...

Mit tehetek, ha átvertek? Szerintetek is átvertek?

Figyelt kérdés

Pár napja külföldi oldalról rendeltem egy drónt, ami túl olcsó volt ahhoz, hogy igaz legyen. Már akkor is gyanús volt, de meg lett rendelve. Regisztráltam az oldalon, és megadtam a kártyám adatait. Jött is utána az e-mail, hogy megkapták a pénzt. Ma néztem a számlám, és azt láttam, hogy a megadott árnál többet vettek le, és ráadásul nem csak aznap, hanem ma is levették azt az összeget. Tehát több, mint dupla annyi pénzt vettek le a számlámról. Ellenoldali számlaszámhoz semmi nincs megadva, a két közleménybe ugyanazok vannak írva, de más névvel. Az egyik nem is értelmes, csak összevissza betűk. A csomagot se tudom nyomon követni, mert a megadott kódra semmit sem ad ki.


Mit csináljak? Hogy akadályozzam meg, hogy ne vegyenek le több pénzt? A bankba (OTP) bemenjek? Rendőrség tud mit kezdeni ezzel?



2017. nov. 27. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ügyesen lepontoztátok a 8-as válaszomat, csak így tovább. :)

Amúgy bekaphatjátok a fakabátomat.

2017. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Talán mert elég nagy hülyeség azt tanácsolni, hogy ne próbálkozzon visszakapni a pénzét. Ha illetéktelenül emelték le, akkor a bank elég jó eséllyel térít.
2017. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!