Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Több felmondott személyi...

Több felmondott személyi kölcsönöm van?

Figyelt kérdés
Volt valaki olyan elyzetben,hogy egyszerre több személyi kölcsönét is felmondták a bankok?Munkanélküli lettem és most az egészet egybe kéne visszafizetnem,de nincs miből?-soha nem gondoltam volna,hogy munkanélküli leszek...
2010. jún. 20. 10:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

19:25-ös.tudod,hogy nagy erőt adsz nekem-ugye?-komolyan már szinte lélekben mindent feladtam,nagyon szomorú vagyok ezek miatt a problémáim miatt és teljesen kilátástalannak láttam eddíg mindent...

Igen,nem semmi,amit leírtál,ezek tiszta hülyék,hogy nem egyeztek meg havi 75-ben-így most havi 35 az jó???-érdekes...-csak Nálad és nálam 5 felmondott hitel is van,ami nem tudom,hogy hogyan lesz,de ha te így fogod fel,megpróbálok én is egy picit lazítani,mert már aludni sem bírok és minden percem egy rettegés és ha rá gondolok a gyomrom összerándul.Neked mennyi a felmondott személyi kölcsöneid együttes összege?-ha nem indiszkrét

2010. jún. 21. 15:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Ismét 19.25-ös vagyok:)

Össze sem tudom adni de nem is akarom. Amit már felmondtak azok összege: 1,7 millió,400ezer,+2 hitelkártya és egy folyóhitelszámla tartozás. Amit még fel fognak mondani az a ház 3,5 millió (már 4,5 lett belőle a válság miatt). De ez még sajnos nem minden mert ott a kocsi is.Szerintem 10 millió biztosan megvan összességében.Rendezni akarom mindenképpen hiszen a hitelt vissza kell fizetni. De bele bolondulni nem fogok miatta.Max majd vonják a nyugdíjamból.

2010. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ohh bocs,nem folyóhitelszámla:) folyószámlahitel akar az lenni.....
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

19:25-ÖS Na nálam ugyan ez a helyzet van...kb ugyan ennyi a hiteleim összege...

És vannak már behajtó cégeknél a hiteleidből?-mert nekem igen,de olyan irreális összeget kéne befizetni és utána is fizetni,hogy az lehetetlenség...

Kíváncsi vagyok mi lesz ezután,de mostmár én is egy picit lazítani fogok,mert most is hajnali 2-kor még nem aludtam és már 5-kor fennt voltam,nem bírok aludni.....

2010. jún. 22. 09:14
 15/18 A kérdező kommentje:
hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :)
2010. jún. 25. 19:47
 16/18 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy nem fognak a bankok várni egymásra. Le fognak tiltani a fizetésből. Ha csak egy hitele van az embernek, akkor ez maximum 33% lehet, ha több van, akkor a fizetése felét is levonhatják. Valószínűleg a lakást bukjátok ha nem tudtok megegyezni a behajtó céggel. De ez még csak a kezdet lesz, mivel a lakás árverezése után is marad majd tartozás. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy dugd homokba a fejed! Ezeket a pénzeket kamattal növelten így is és úgy is vissza kell fizetned. Ha kell, akkor a bank elárverezi minden vagyonodat és a fizetésedből fogja vonni a maradékot. Ha 10 évig tart míg levonja, akkor addig. Ne tedd tönkre a hátralévő életedet azzal, hogy megpróbálod magaddal elhitetni, hogy minden rendben van. Menj és beszélj a behajtó céggel és gőzerővel vágj bele a munkakeresésre, mert csak így tudsz talpra állni!
2010. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a férjemnek és nekem együtt több,mint 10 millió tartozásunk van... Nem részletezném,így alakult. Már a telefont sem veszem fel,nem érdekel a részletfizetési megállapodásuk,mert egyszerűen nem tudok fizetni,hiába dolgozom. Majd a 2 leggyorsabb bank levonja max az 50%-t...ennyi... Ennél jobban már nem fogok beleőrülni...
2010. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
18:54-es....hát nem semmi helyzetbe kerültetek akkor szegények-Ti is!!!Sajnos nálam ugyan ez a helyzet,és egyszerűen nem tudom,hogy mi lesz-de már valahogy bele is törődtem...-nektek mikor mondták fel az első hiteleteket?És abból már van bírósági ügy,vagy ott még nem tart az ügy?Nekem tavaly év a Cib bank,de eddíg még nincsen bírósági papírom róla-hála Istennek...a többit idén mosndták fel a bankok,de nem tudom ezután mi lesz??????
2010. júl. 8. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!