Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél nem lehet havonta...

Providentnél nem lehet havonta fizetni? Minimális összegre van szükségem, amit heti fizetéssel tudnak csak adni. Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha én előre kifizetek egy havi törlesztőt? Lehet ilyet?
2018. aug. 23. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én is így fizettem. Nem akartam a lekötött betéthez nyúlni, egyszerűbb volt felvenni. Hó elején egyben utaltam négy hetet, a végén utaltak vissza pár ezret, mert így kevesebb volt a kamat.
2018. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt a heti fizetést. Általában az emberek havonta kapnak fizetést, nem hetente. Angliában divat a heti bér, nálunk nem.
2018. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mekkora az a minimális összeg?


Ekkora összegnél is megéri alaposan utána számolni a dolgoknak.

2018. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti fizetésnél házhoz jönnek, és dupla annyit fizetsz vissza.
2018. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A heti fizetés azért van, mert így aprónak tűnik az összeg és könnyen eladják a hitelt. Ez olyan mimt a cigi. Napi két doboz cigi semminek tűnik, de ha havonta nézzük meg, akkor bizony kidetül, hogy 66.000 forintot füstöltünk el.
2018. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet egyébként havi törlesztést kérni, de nem biztos, hogy engedélyezik.

Ne felejtsük el, hogy sokan nem fizették nekik vissza a pénzt! Így a heti beszedéssel, könnyebben ellenőrizhetik az ügyfeleket.

Én például utalásosat akartam, de csak a készpénzest engedték.

A heti fizetéseknél lehet előtörleszteni, de attól függetlenül még heti szinten be kell fizetni az adott összeget!

2018. szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, nem kell kérni a havit. Egyszerűen többet utalsz előre. A végén ők korrigálják a kamatot.
2018. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!