Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel ügyintézés segítség?

Hitel ügyintézés segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni, hogy volna-e olyan, aki privátban segítséget tud nyújtani egy autóvásárlás hitelével kapcsolatban? Előre is köszönöm a segítséget.



2019. márc. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%

???

Mást akarsz megkérni, hogy vegyen fel Neked hitelt autóra?

Vagy mit szeretnél tudni?

2019. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
Ja, és ne privátba írj, légyszi, hanem itt.
2019. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
31%
fizess ki egy hiteltanácsadót az majd segít, apropó nincs valaki aki privátban kifestené a szobáim meg megjavítaná az autóm?:D
2019. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem, csak arról szeretnék érdekéődni, hogy más is járt-e már úgy vagy ért-e hozzá, hogy befizettem egy új autó önerejét a szalonban. Hitelre szeretném megvenni és ment is minden a maga módján, viszont most a hitel bírálatnál azt mondták, hogy bár a nettó majdnem 300k elég arra, hogy hitel képes lesgyek, de mivel fiatal vagyok így csak akkor hozhatom ki ha kezességet vállal valaki. Ezt viszont én nem szeretném ,viszont ugye 10%-ot vissza kell fizetni ha elállok a vásárlástól. Viszont ezt pofátlanságnak tartom ,mivel szó nem volt arról egész végig, hogy a korom miatt nem adják oda a hitelt egyedül. Erre lennék kíváncsi, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Mert nincs kedvem pénzt bukni, viszont kezest nem fogok kérni.
2019. márc. 18. 17:01
 5/43 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor mit lehet tenni?

Megkérni egy szülőt, hogy legyen kezes - más aligha vállalja el.

2019. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
60%
kezest kérni vagy lenyelni a 10%os buktát ezt lehet tenni, de ha mondjuk konkrezizálnál könnyebb lenne..
2019. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, én nem akarom, hogy bárki is legyen kezes mivel én magamnak akarom kihozni. Arról én nem tehetek, hogy ők egész eddig nem foglalkoztok csak most találták ki, hogy fiatalabb embernek nem adnak hitelt. Ezt miért nem mondták az önerő előtt? Akkoris ugyanilyen idős voltam.
2019. márc. 18. 17:04
 8/43 A kérdező kommentje:

#6


Mit konkretizáljak még rajta? Egy új autónak a 40% önrészét befizettem. Nem is volt gond, szinte minden papír kész de most bírálták el a lízing kérelmet és azt mondták, hogy bár hitel képes vagyok mert magas a nettó jövedelmem, de a korom miatt nem adják oda kezes nélkül. Ez azért aligha hiszem, hogy fair eljárás.

2019. márc. 18. 17:06
 9/43 anonim ***** válasza:
77%
hány éves vagy? meg kéne nézni hogy pontosan mi van a szezádésben, eleve hitelelbírálat nélkül minenk fizettél be? amúfgy jobb ha integetsz a 10% nak
2019. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
most hitel vagy lízing? nagyon nem mindegy
2019. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!