Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel ügyintézés segítség?

Hitel ügyintézés segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni, hogy volna-e olyan, aki privátban segítséget tud nyújtani egy autóvásárlás hitelével kapcsolatban? Előre is köszönöm a segítséget.



2019. márc. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Ez milyen auto?
2019. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Egy Toyota Yaris
2019. márc. 18. 17:26
 23/43 anonim ***** válasza:
76%

Ha van eloszerzodes amiben nimcs benne hogy akirod problemq mehet a per, amugy

300 netto minden csak nem sok...

2019. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az adás-vételi amit az önerő befizetésekor csináltunk az azt írja, hogy ha elállok a vásárlástól akkor fizetnem kell. Na de arról szó nem volt, hogy csak kezessel adják oda a kocsit. Ezért nem értem, hogy ilyenkor mivan. Mert ha tudom, hogy kezes kell, akkor nem kezdek bele.


Az én koromhoz egy 45k-s törlesztőhöz azért bőven elégnek kéne lenni.

2019. márc. 18. 17:31
 25/43 anonim ***** válasza:

Egy

5.5 millas autohoz a nettó 300 a vicc kategória, amugy mivel nem volt szerzodesben ez igy bukta

2019. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Hát, mások ennél kevesebb fizetésre hoznak új autót de mindegy.


De azért ez így elég érdekes megoldás, hogy utólag szülik meg, hogy valaki től fiatal a hitelhez. Akkor ezt miért nem az önrész előtt mondták. Akkor átgondoltam volna, hogy úgyis kell-e vagy sem.

2019. márc. 18. 17:36
 27/43 anonim ***** válasza:
Pont ezért, figyelj csak abban hiszünk ami le van irva es alá van írva amugy aki egy ilyen autot egy 600ezres netto alatt bevallal nem tul okos...
2019. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Hát, azért amennyi új autó szaladgál kétlem, hogy mindenki 600k nettóval megy bele. Azért az erős túlzás lenne.


Az meg azért felettébb érdekes, hogy kb mindenben megegyezünk és aztán benyögik, hogy bár a hitelképesség jó de a kor nem. Hát eddig se 100 éves voltam.

2019. márc. 18. 17:43
 29/43 anonim ***** válasza:
Ha nincs leirva cdak szóban volt akkor az a semmi testvére... Amugy attol hogy mas felelőtlen neked nem kell annak lenned
2019. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

A hiányzó összeget személyi hitellel pótold ki akkor!


Ha már betöltötted a 23-at biztos lesz bank amelyik ad. Ha nem az egyik akkor a másik.


Lehet ,hogy magasabb a kamata mint az autóhitelnek, de például az autólízinggel szemben még szabadabb is vagy, mert a törzskönyv rögtön hozzád kerül és az autóval minden korlát nélkül rendelkezhetsz.

A törzskönyvbe és a forgalmiba semmilyen korlátozás nem kerül bejegyzésre.

2019. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!