Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy merik ennyien felvenni a...

Hogy merik ennyien felvenni a CSOK-ot?

Figyelt kérdés
Akinek nincs még gyereke, az egyáltalán nem lehet benne biztos, hogy lehet is neki. Nagyon sok meddő pár van. Nem félnek attól, hogy nem jön össze a baba?
2019. máj. 29. 17:11
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés, hogy ki milyen hitelt vesz fel. Engem nem erdekel ez, s az sem, hogy szerinterek én hogy vettem lakást,. Örülnék ha valaki felfogná a kérdést i
2019. máj. 31. 10:20
 32/53 anonim válasza:

Akkor a kerdesedre a valasz: a csok.. az egy hitel... kedvezményes hitel ha szeretnel gyereket. Nem kotelezo senkit nem vesztegetnek meg... ajánlat. Nos nem kell ennyire rettegni a meddőségtől ha egy pár alapból szeretne gyerkőcöt mindennel bepróbálkozik. Lombik. Ha ezzel sem.jön össze igazolhatóan a kormány nem "ad buntetést" ja és ha ez sem jön össze és tényleg gyereket akarnak orokbefogadnak egy kisbabát. Tehát nem értem én sem a problémád mint ahogy te amit mi magyarázunk agytrössz.

De a legfobb amit nem ertek mier sepregetunk mas portáján? Ha te nem vetted fel mert "tudod" hogy befaragnak vele. Orulj neki mert te ezzel jól jársz ha egy válság beut.(nemjon ossze a gyerek kbuntetokamat) Ok tonkremennek a torlesztesbe te meg felemelkedhetsz.(ilyenkor szokott lentebb menni az ára mindennem Tehat meg mindig nem ertem a problemad biztatni kene oket az elmeleted szerint, hogy te gazdag lehess. De ez csak a te teóriád. Másrészt egy apró megjegyzés muszáj valamivel segíteni az embereket , mert mire nyugdíjas leszel senki nem fogja megkeresni a brutális mennyiségű nyugdíjad. Ha csak 10/9 családnak bejön az jó arány 10/2 nő meddő. Szatisztikailag csak jól jársz mindegyik nézőpontal.

2019. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim válasza:

Ha nincs ez a csok 100%hogy nem is fog jönni a baba , (ha valakinek nincs onereje , mert ezt beleszámítják onerőbe) ugyanis ép eszű ember nem albérletbe visz gyereket itthon. Ha felveszik lesz lakásuk , mindjárt lesz esély a gyerekre ha nem is tuti de több mint a semmi jóval.



Persze nem 3-4-5 gyereket kell bevállalni úgy hogy nincs 1 sem.

2019. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Ez a miért sepregetünk más portájan duma nagyon unalmas már. Ki mondta itt egy szóval ks a kérdésben, h9gy bajy hogy felveszik a csok-ot? Miert keptelenek az emberek ertelmezni egy kerdest.


Utolso: a csok az "ajandek" penz, 2 gyerek utan kb. 2 millio, a hitelt nem muszaj felvenni. De ha igen, akkoe sincs elorebb, mert csok elott 3x kevesebbért lehetett ingaant venni, par ev mulva meg megint lemegy, szoval pont a legdragabb idoben vesznek lakast hitellel. Sok ertelme van

2019. máj. 31. 16:27
 35/53 anonim válasza:

Ha nincs gyerek a 2 gyermek után felveendő 1,4milka igenis hitelnek is nevezhessuk mivel megelolegezi nekunk. De ha nem teljesitsuk viszafizetteti kamatostól.


A csokot viszont a mostani ertelmezesben kamattamogatott hitelre is használják.

2019. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
Ha ennyire egyertelmű lenne hogy 2-3 év mulva válság jön az ingatlanértékeket tekimtve nem venne senki . Szóval nemtusom te honnan vagy benne ennyire biztos, de még egy szakértő sem birta megmondani.
2019. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Mert nem egy ilyen volt már a történelem során, szóval törványszerű, hogy ez fog történni, csak idő kérdése
2019. máj. 31. 20:15
 38/53 anonim válasza:

Így van ezt az időt meg senki nem tudja előre , tehát 2 éve azt mondták ez a csúcs. Msotmár 2019 válság nesze neked.

Tehá itt az a baj senki nem látja előre hogy ez mikor következik be 1-2-5-10-15 év. És ha 10 év , akkor megéri nekik megvenni ha 10éves futamidőre veszi. A kovetkezo 3 évben nem hiszem hogy ez bekovetkezne mert addig biztos adják pl a babavárót/csokot/csok hitelt. Nekem ez is elegendő.

2019. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Nem lesznek jelentősen olcsóbbak, erre kár várni, az idő szalad.
2019. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
5 évet jósolnak. Amennyi ember felvette a hitelt, biztos egy csomó nem tudja majd időben törleszteni. Illetve arra sem gondolnak, hogy mi van ha kormányváltás lesz és megváltoztnak a szabályok? Pl. az hogy nem kell visszafizetniük 3 gyerek után? Ez ugyanolyan bizonytalan dolog
2019. jún. 1. 09:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!