Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy merik ennyien felvenni a...

Hogy merik ennyien felvenni a CSOK-ot?

Figyelt kérdés
Akinek nincs még gyereke, az egyáltalán nem lehet benne biztos, hogy lehet is neki. Nagyon sok meddő pár van. Nem félnek attól, hogy nem jön össze a baba?
2019. máj. 29. 17:11
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

De én azt nem értem, hogy hogy éri meg az valakinek, hogy felveszi mondjuk a babaváró támogatást, a 10 milliót.


Akkor tök jól jár, ha születik 1 baba, ha több akkor meg pláne, de ha 5 éven belül nem jön össze 1 sem, akkor 17 milliót kell visszafizetni a 20 év alatt, az 5. év után (amikor is kiderül, hogy nem jött össze), 75ezer lesz a havi törlesztőrészlet közel 15 évig.


Ez lehet, hogy hitel viszonylatban jobban megéri, mint némelyik másik (bár nem néztem meg az ajánlatokat, mert nekem nem éri meg előre megvenni valamit, hogy aztán a duplját fizessem ki érte), de önmagában ez nem tudom hogy éri meg bárkinek is.

2019. jún. 1. 09:32
 42/53 anonim ***** válasza:

Már egy gyerek esetén is kamatmentes hitel. Hogyne érné meg!? Berakod állampapírba, holnaptol vehetsz szuper kamattal.

Azt már csak tudod, hogy 5 éven belül akarsz e legalább egyetlen gyereket.

2019. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Igen, ez szép és nagyon jó. És ha nem jön össze a baba? x számú lombik programban való részvételt kell igazolni, ahhoz, hogy elengedjék a kamatot, ami tb támogatott beavatkozás esetén több évi várakozást jelent, magánorvosnál pedig több millió forintot.
2019. jún. 1. 13:43
 44/53 anonim ***** válasza:
De miért ne jönne össze? A többségnek sima ügy, pláne ha nem 40 évesen kezd bele.
2019. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Mert elég magas a meddő párok száma. Statisztikai adatokat nem mondanék, azon nem mondanak semmit, de a környezetembe is egy tucat olyan pár van, akinek nem, vagy csak nagyon hosszú idő (nem 5-6 év) után jött össze a baba. Az örökbefogadás pedig szintén elég sok évig húzódott. A fogamzásképességet elég sok mindne befolyásolja, nem mennék bele, biológus vagyok, de olyan is van, hogy láthatólag nincs szervi probléma, még sem jön össze a dolog. És ezt senki sem tudhatja előre, hogy neki össze fog-e jönni
2019. jún. 1. 15:05
 46/53 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a meddő, és nem csak 40 felett,az életmóddal jár sajnos
2019. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim válasza:
Ezt a hitelt 12 hetes terhesen fogják felvenni az emberek vagy több, így járnak a legjobban a 2.babával hogy a legtöbbet elengedje majd a bank nekik. Sztm te akkora idióta vagy kérdező mint maga a kérdésed. Te a lakossag minden emberere ramondod hogy meddo azert kozel sem annsi ebrt erint ez mint gondolnád.
2019. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese ezt az értelmes megnyilvánulást, amivel a saját ostobaságodat bizonyítottad. Egy mondatot képtelen vagy értelmezni, így mégis mit kezdjünk veled? Minek akarsz ennyi ésszel itt kommunikálni?
2019. jún. 1. 20:30
 49/53 anonim válasza:
Te ennyire hülye vagy?
2019. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Itt egyedül te vagy a h.lye, aki semmit sem ért és égeti magát
2019. jún. 4. 18:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!