Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy vesznek házat/lakást a...

Hogy vesznek házat/lakást a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Minimálbérrel, némi megtakarítással egyedül. Kíváncsi vagyok a mai fiatalok hogyan vesznek ingatlant.

2019. jún. 5. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően nem minimálbérből és nem egyedül.
2019. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sehogy! Például én nem is minimálbérért dolgozok, egyedül élek. Viszonylag jól keresek, havi szinten olyan 50-et félre tudok tenni. Hiszen az albi elviszi a fizetés 80%-át, a másik felét pedig a kaja, a többi meg internet, ilyesmik, aztán marad egy pici. Szüleimre nem támaszkodhatom, ahogyan bizonyára sokan nem. Engem már nem is érdekel, ha életem végéig panelban leszek sem, de nem fogom magam sanyargatni! Csak azért, hogy legyen egy házam sz*rok rá magasról! Tanultam egy csomót azért, hogy diplomát szerezzek mégsem keresek olyan hű de jól, átlag polgári fizu. Ez van ma igazából mindenhol! Annak jó, aki örököl, vagy kimegy pár évre külföldre. Én nem fogok kimenni másnak, hogy migránsként kezeljenek, nem az én hibám hogy ezek a sz*rházi ingatlanosokat senki billenti fenéken, hogy ilyen szerencsétlen a kormány! Faluba sem fogok menni, hogy km-ket utazzak a munkahelyemre, vagy hogy még a gyógyszertárba is km-et kelljen menni, ha megvénülök. Sz*r úgy, ahogy van az egész igazából.
2020. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!