Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miböl vesznek...

A mai fiatalok miböl vesznek házat? 20-25 év körüliek?

Figyelt kérdés
Szülöi segitséggel vagy megkeresek a pénzt?Én 21 éves lány vagyok a párom 25 éves de nincsenek millioink hogy külön házat tudjunk venni(anyósomnál lakunk)Most komolyan én nagyon irigylem öket!
2012. jún. 11. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
84%
Mai világban nem is lehet venni házat! Spórolni ilyen fizetés mellett lehetetlen,szülőknek se nagyon van pénzük,hitelt nem lehet felvenni ilyen kamat miatt. Mi tanácsi lakást kértünk,jobb mint albérlet,olcsóbb is!
2012. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
86%
Mi szerencsések vagyunk, a szüleim építették nekünk!
2012. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből. Semmim nincs. 27.N
2012. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet, hitel...
2012. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
91%
Jó gyorsan.Úgy hogy nem Magyarországon élek.
2012. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
98%

A mai világban tényleg csak az jut ilyen fiatalon lakáshoz, aki örököl családtól, rokonoktól egyet, vagy a szüleik jól állnak anyagilag.

Mi is dolgozunk mindketten a párommal, de ilyen fizetések mellett félretenni annyit, hogy házunk legyen lehetetlen. Akkor ahhoz 200 évig kellene élnem, hogy összegyűljön.

Sokan vesznek fel hitelt, de én nem hiszek ebben sem, az is csak akkor lesz ténylegesen a mienk, ha kifizettük.Addig meg lehet a havi 60-80-100 ezreket szépen törleszteni,ha van munkahelyed, ha nincs.

Mi külföldre akarunk kimenni, mert ott még mindig jobban megbecsülnek, s megfizetnek minket a munkánkért, mint a saját hazánkban. Ez a szomorú valóság!

2012. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés engem is állandóan foglalkoztat..és nem látok rá választ :( Az biztos, hogy egyedül nem lehet.. :(


23/l

2012. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
100%
szülői segítséggel,vagy hitelből...
2012. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát aki szerencsés annak jo...Hitel!?Hát én soha nem vennék fel hitelt...párom vett fel 4 éve egy motorra már nincs meg a motor de még mindig fizetnie kell jo tudom nem ház...de neki ez volt a kikapcsolodás!És szerintetek albérletböl ki lehet kerülni ugy értem ott nem hiszem hogy lehet sporolni!Meg amugy is mennyi ideig kellene ahhoz sporolni hogy a mai világba házat tudj venni!?Nekem az lenne egyik nagy álmom hogy külön egy kis családi ház...gondolom sok más e,bernek is csak ez anniyra fáj vagy rossz érzés hogy nem lehet ezt valóre váltani...:S
2012. jún. 11. 19:48
 10/73 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm úgy vett, hogy lakástakarék számlára tett félre. Valami olyasmit magyarázott, hogy a ház felét az állam fizeti, ha összejött a pénz. Ő már egyetem mellett dolgozott és tett pénzt a számlára


A másik ismerősöm meg kiment külföldre és 2 év alatt megkereste a lakása árát.

2012. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!