Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok valamit tenni vagy én...

Tudok valamit tenni vagy én fuztam a rövidebbet?

Figyelt kérdés

Felvettem egy személyi kölcsön amit a párommal elkötöttünk(autó,butor...stb) viszont szét mentünk

Vitte a kocsit mert a nevére iratuk

A lakás amiben laktunk albérlet volt meg voltunk csuszva a számllákal mert munka nélküli lett én meg nem gyöztem egy fizetésből igy a butorokk maradtak abban egyeztünk meg.

Mit tudok csinálni hogy ne csak én fizessek?

Egyedül új albérlettel sok + terhes maradtam töle és nem tudok dolgozni.

A bank elnézi a hitelt ha be megyek és mutatom a papirt hogy jön a kocsi és csak gyeden leszek? Vagy ha irunk egy papirt hogy a felét ő fizesse a hitelnek ?

Milyen lehetöségeim vannak ?

Nagyon aggodom gogy normálossan nem tudom a kicsit felnevelni ez miatt 😭

A hitelt otp-nél vettem fel 2millió 5 évre majdnem 45ezer/hó



2019. jún. 14. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
#10 a gyereket add örökbe hát neked se volt még gyereked,de kívánom hogy ne is legyen és az ilyen ember minel előbb vigye el a rák.
2019. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem akarom orokbe adni

Az en szemeben nem anya aki ilye meg tesz

2019. jún. 15. 20:30
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
#11 mert mi bajod van azzal, hogy a gyereket normalis szulo neveli egy ilyen balek helyett ahol sokkal rosszabb sorsa lesz. gyerekgyulolo vagy.
2019. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"Az en szemeben nem anya aki ilye meg tesz"


Nem is kell anyanak lennie, hiszen orokbeadta normalis csaladba.

2019. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
#13 Pont az, aki örökbe akarja adni a gyerekét az a gyerekgyűlölő, olyan mint Te. Mindenkinek az édesanyja mellett a helye és gondolom a kérdező nem alkoholista, nem drogozik, nem cigizik, csupán egy kis hitel maradt rajta és lehet, hogy nem tud megadni minden tárgyi dolgot a gyerekének, mert a hitelt kell törleszteni, de lelkiekben ő tud a legnagyobb támaszt nyújtani. És nálad 100szor jobb szülő lesz az biztos.
2019. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nincsenek káros szenvedélyeim nem iszok nem cigizek nem drogoztam és nem is akartan ki probálni soha

Attóm tartok hogy a kicsinek nem tudok majd mindent meg adni a hitel miatt

Szüleim már nem élnek rájuk nem támaszkodhatok 1szobás albérletbe vagyok

2019. jún. 16. 13:25
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenkinek az édesanyja mellett a helye"


Hiaba magyarazol hulyesegeket a gyereknek az a szuloje aki felneveli nem az aki megszuli. Igy nem lesz apja es nyomorogni fog egy eladosodott munkanelkulivel. Aztan majd jon valami alkesz neveloapa aki lehuzza majd tovabbi penzre plusz meg a gyereket is veri, jo helye lesz.

2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

#17: inkább hagyd abba a hülyeséget. Ennyire nem rossz a helyzet, hogy örökbe kelljen adni.

Lesz egy szerető édesanyja annak a gyereknek, és ki tudja, esetleg az apja is nagyon megszereti ha majd meglátja.

2019. jún. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

Ráadásul ez ugye a pénzügyek témakör, nem a gyereknevelés.


A kérdés meg még mindig kamu.

2019. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Ennyire nem rossz a helyzet, hogy örökbe kelljen adni."


Ja latom:

"normálossan nem tudom a kicsit felnevelni ez miatt"


10 millio kamatmentes hitelt is bukja, ami havi 35 ezer ingyenpenzt jelent. Tehat egy ilyen naiv szulovel es havi 80 ezer minuszban indul a tobbihez kepest. Szuper lesz neki. :D

2019. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!