Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan aki beadta a...

Van itt olyan aki beadta a babaváró hitelre a kérelmet és már babát vár? Elég ha a várandós kiskönyvet viszem magammal?

Figyelt kérdés
26. hétben vagyok és így már kérnénk a törlesztés szüneteltetését valamint úgy hallottam, hogy van olyan bank akik a 74 ezer forintos törlesztővel számolnak az elbírálásnál ha mégsem jönne össze a baba. Tudom a várandós kiskönyvvel igazolni a terhességet? Ma mennénk a bankba (OTP) Köszi a válaszokat!

2019. júl. 16. 11:19
 1/3 anonim válasza:

Szia. Érdemben nem tudok hozzászólni.

De ha voltatok a bankban leírád a tapasztalatodat. Én is 26hetes vagyok. A héten mennénk intézni de még a tb igazolast várjuk.

2019. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A győri OTP-ben olyan roham van, hogy augusztus 8-ára kaptunk időpontot. Adtak egy csomó papírt amit vissza kell vinni kitöltve és elég lesz a várandós kiskönyv.
2019. júl. 16. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

kh-ban elfogadták a kiskönyvet.

Az oep igazolással meg okosan. Párommal kértünk.

A bankban belekötöttek, hogy nincs benne a 4.2-es paragrafus, csak a 4.1-es és így lehet újra kell kérnünk. Bár a páromnak picit hülyén fogalmazva benne van, az enyémben nincs. Viszont az ő igazolásában elírták a nevét, egy betűt a végéről. Remélhetőleg elfogadják így is, mert egyértelmű, hogy csak elírás.

Szóval az oep-es szarokkal okosan, nézzétek meg jól, hogy tuti jó legyen.

2019. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!