Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Diákmunkát ajánlottak az...

Diákmunkát ajánlottak az Aegonnál, még nem voltam "állásinterjún", szerintetek milyen munkát kapnék?

Figyelt kérdés
Jövő héten beszélek egy ilyen ügynök félével, nem mondott egyelőre semmi konkrétat, csak annyit, hogy suli mellett is tudnám csinálni. Nektek mi a SZEMÉLYES tapasztalatotok az Aegonnal? Miket hallottatok róla?

2020. febr. 4. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Diakmunkakent ketfele lehet: ha a kozpont alkalmaz akkor adminisztracio, papirmunka. Ha egy ugynok akik kulon vallalkozok, akkor hideghivas. Vakon azt mondom az utobbi.
2020. febr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit takar a hideghívás? Én hívom fel az embereket, hogy kötnének e biztosítást?
2020. febr. 5. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapsz egy listát meg egy scriptet amit mondasz majd, hogy akkor hajrá, intézz időpontot. De nyilván muszáj előtte az emberrel is találkozni, mit is kéne. Én is üzletkötő vagyok, vannak kollégák akik fizetnek telefonos embert, mert vagy nincs idejük, vagy nem szeretnek telefonálni ennyit.
2020. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!