Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Jogosan követelnek még 17220...

Jogosan követelnek még 17220 ft-ot?

Figyelt kérdés
A MÁV biztosítónál voltam, de mivel becsődőlt így választanom kellett másikat. A legkedvezőbbnek az union tünt 17000/negyed év. Ifizettem a csekket amit küldtek és utána küldtek egy másikat hogy bocsi de a negyedéves díj 28000. Interneten kötöttem nem az ő honlapjukon.
2008. nov. 24. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
a papírok ismerete nélkül erre mégis miként tudnánk válaszolni?
2008. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést! Úgy gondoltam hogy elég az infó.
2008. nov. 24. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a Máv-nál voltunk. Befizettük a részletet rendesen, erre becsődöl ugye. Kijött a csekk a másik biztosítótól is, és mikor érdeklődtünk, hogy most miért kell oda is fizetnünk, amikor már egyszer befizettük, azt mondták, hogy az ő cégüket nem érinti a mávval kapcsolatos befizetés, tehát kötelességünk hozzájuk is elküldeni az összeget. Magyarul ugrott 15000 ft-unk, olyan, mintha be sem fizettük volna.
2008. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha jól értem alkuszon keresztül kötötted a biztosítást. Ebben az esetben megvan az alkuszi megbízás? Azon rajta kellene lennie, hogy melyik biztosítónál, mennyi biztosítási díjra kötötted a megbízást. Ezzel keresd fel az alkuszt.

Vagy úgy lehet 28e Ft a biztosítási díj, hogy még nem kapta meg az új biztosítód a MÁV-tól a kártörténeti igazolást és nem tudja elszámolni a bónuszt.

Üdv.

2008. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

két dologra tudok gondolni.


Az egyik, hogy valami általad beírt adat pl. a bónuszmanusz :) kategória nem egyezik az ő nyilvántartásukkal. Szerintük te rosszabban vagy.

A másik, hogy bejelöltél valami kedvezményt, amiről kellett volna küldeni nekik igazolást, de nemtetted meg.


Mindkét esetben úgy megy a dolog, hogy egymás mellé rakod a két papírt, mármint, hogy mi alapján számolta neked a 17e-t és mi alapján számolta 28e-t és megnézed, hogy mi a különbség. Ha van különbség, akkor utána kell menni, hogy miért, ha nincs, akkor is meg kell kérdezni tőlük.


ennél többet így látatlanba nem lehet mondanil.

2008. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alkusszal kötöttem és a tarifálás szerint 17000/ ngyed év jött ki. Kedvezmént nem jelőltem be és bónuszt sem, semmit. Én vagyok a tulaj és a szerződő, de édesapám az üzembetartó és belekeverték az ő adatait is mint kiderült egy szakértő által. Az a kedves illető aki újra kiszámolta úgy gondolta hogy kétszer is megszülethet az ember és rendelkezhet jogsival úgy hogy közben nem , de amúgy igen.(Tehát belekeverték az üzembetartót akit nem szabadott volna mivel én vagyok a szerződő, és nála em volt bejelőlve hogy van jogsija, de ő soförként dolgozik így van de ez lényegtelen). Négyszer hívtam őket és hülyének néztek és mindig mást mondtak. Elmentem egy okos emberhez aki ért hozzá(szakmája) és köpi nyelni nem tudott és felhívta őket ő is és lám nekem volt igazam. És lám csak egy levél és talán meg is van oldva. Sajnos azt a pénzt én iselbuktam amit már egyszer kifizettem a MÁV-nak. De vigyázat mert a MÁV más néven újra indul. Azt hiszem vabart vagy valami ilyesmi néven. vigyázzatok
2008. nov. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!