Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Gyermeknek hosszútávra milyen...

Gyermeknek hosszútávra milyen biztosítást vagy megtakarítást érdemes kötni?

Figyelt kérdés
Havi szinten tennénk be 5-10.000 Ft-ot. 5-10 évre, ahogy lehetséges. Ti mit kötöttetek és hol?
2012. jún. 11. 13:50
 1/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Hát ezt azért gyerekre szabottan szerintem érdemesebb lenne átgondolni. Mennyi idős a gyermek, mit szeretnétek kihozni a megtakarításból, a gyermeknek védelmet, vagy magatoknak védelmet szeretnétek-e belerakni a megtakarításba? Mire szeretnétek neki gyűjteni, Egyetem vagy életkezdés, vagy mindkettő? Ha van rá szüksége, akkor középiskolás korában tudjatok-e kivenni pénzt az ő számára?

És a legfontosabb, amíg nem múlt el 18 éves, MÁS LEGYEN A KEDVEZMÉNYEZETT ÉS NE A GYERMEK, mert hiába minden, 18 éves koráig nem fog pénzt kapni, semmit sem örököl, csak papíron.

2012. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ez engem is érdekelne.

Lehet sima értékpapírszámlát nyitni pl., de jobb öteletem most nincs.

2012. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a TGR Zrt-t ajánlom! Pont erre szabottan van egy gyermektaníttatási és gyermekmegtakarítási programjuk.
2012. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló által feltett kérdések alapján már nagyjából én is tudnék szerintem nagyon jó megtakarítási formákat ajánlani, amit én is indítottam a keresztlányomnak. Például :)
2012. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en multkor kotottem a gyerekre biztositast aztan masnap a hulye gyerek szendicset csinalt es levagta mind a 10 ujjat. na mindegy azota van medence
2012. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én a groupamát ajánlom, legújabb befektetéseivel! Ha talán szabolcs megyei vagy szívesen segítek:)
2012. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha szabolcs megyei vagy szívesen segítek,
2012. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!