Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem akarom tovább fizetni a...

Nem akarom tovább fizetni a TB-t. Megtehetem valahogy?

Figyelt kérdés
Azt sem sajnálom ha ezek után nem mehetek orvoshoz. Hogy csináljam? Mire hivatkozva tudom lemondani? Gondolom a NAV-nál intézzem. Sok nekem ez a majd 6500 Ft amit magam után minden hónapban leperkálok.

2012. szept. 27. 22:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki mert bízom benne, hogy kapok majd jó ötleteket erre a kérdésre. Hiszem, hogy minden törvényen hagynak kiskapukat. Csak én még nem tudok róla. De hátha valaki igen! :-)
2012. dec. 23. 22:12
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

Hiába.


Add el a házad és legyél bejelentett hajléktalan, akkor nem kell, mert csak a magyarországi lakcímmel rendelkezőknek kell.

Azoknak viszont muszáj.

2012. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Flector 67 ***** válasza:
52%
Sok a 6500 Ft? Egy ambuláns vizsgálat 10 e forintnál kezdődik és te 6500 forinton rugózol? Mi lesz, ha beteg leszel?
2012. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%

Jövőre egyébként személyit is kérnek majd az orvosnál a TAJ kártya mellé, hogy ne trükközhess azzal, hogy elkunyerálod a haverod a TAJ kártyáját, és azzal mész orvoshoz.


Lásd be, kissé idejétmúlt a trükközős felfogásod a gazdasági válság közepén, most már inkább mindent elvesznek, és semmit se adnak.


Inkább keress munkát.

2012. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Mr.Bab válasza:
Már bocsánat a kérdezőtől de hülye vagy! Nem lehet megkerülni . Lehet nincs bajod de az ördög nem alszik. Ha beteg leszel senki nem fog ingyen meggyógyítani és már elnézést a kifejezésért "ott fogsz megdögleni a szarodban..." Ez jó neked . Nem hiszem el valaki hogy lehet ilyen smucig.
2018. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
30%

LOL, thread necromancy.


Na mivan, él még valaki a notórius fizetni nem akarók közül, vagy hagyták megdögleni őket a kórház lépcsőjén? :D

2018. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nyugodtak lehettek mind fizetve is hagyni fognak megrohadni 😅

és dejoooo úgy rohadhattál meg, hogy nem ingyen.. hajléktalanmódra

2023. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!