Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha most kapnál 100 milliót...

Ha most kapnál 100 milliót mihez kezdenél?

Figyelt kérdés

Tegyük félre a hülyeséget. Jól átgondolt válaszokat várok.

Mi lenne veled az egy nap múlva, egy hónap múlva, egy év múlva?

Miket hibáznál szerinted?


2019. júl. 24. 04:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Vennék belőle egy házat, jó környéken, ahol mindig lesz majd értéke. Adnék a családnak belőle kb 20 milliót.

30 milliót lekötnék a bankba. 1 évig utazgatnék, nyelvet tanulnék. Aztán tovább dolgoznék valami stressz mentes munkakörben, és a hobbijaimnak élnék, állatokat tartanék, velük foglalkoznék. Boldog lennék velük :)

2019. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Egy hónapon belül megcsináltatnám a fogaimat.

Felfogadnék egy befektetési tanácsadót, és addig nem nyúlnék a többi pénzhez, amíg nincs egy tervem arra, hogyan hasznosítsam.

De a passzívházat és az elektromos autót alap, hogy megveszem. :)

2019. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Elinnam
2019. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Vennék egy ingatlant, egy részét lekötném, egy részét pedig eltenném vésztartaléknak.
2019. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Három ingatlant vennék belőle. Mind a hármat kiadnám. Pápá mókuskerék, mindörökre.


Majd ugyanúgy építgetném tovább a vállalkozásomat, mint jelenleg, csak már kevesebb stresszel, mert nem fojtogatna a pénzszerzés kényszere.

2019. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem árulnám el senkinek, még rokonnak se. Első nap buliznék egy hatalmasat, elvégre ez több pénz mint amiről valaha álmodtam volna és Y generációs vagyok szóval mi mást várna bárki? Aztán hazaköltöznék Angliából, befektetném nagy részét ingatlanba (amire egyébként is spóroltam volna), a többit aranyba. (Angliában nem vennék ingatlant még ennyi pénzből se a közelgő Brexit miatt). Lényeg hogy ha már ennyi pénz üti a markomat vissza is jöjjön abból amire ezt költöm.
2019. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Ezen összeg évi 5 000 000Ft kamatot hoz, a jelenlegi (mérnöki) állásom durván háromszorosát, mivel most sem költöm el a fizetésem közel 50%-át, így biztos vagyok, hogy bőven megélnék a kamatokból!

Sőt tovább megyek a jelenlegi inflációt meghaladóan még növekedne is a megtakarítás összege.

2019. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Befejezném a 72 nm-es családi házunk full extrás felújítását és kifizetném a hitelét. Vennék két egy 1-2 éves autót. Kifizetnénk férjem apjának a tartozásait és adnánk neki annyi pénzt, hogy összesen 10 millióval támogassuk. Az én apámnak is adnánk ugyanennyi pénzt, így már nyugdíjas lehetne és párom tesójának is. 1 évig utaznánk. Aztán tanulnék valami újat, befektetnénk a pénzt, elkezdeném a vállalkozásom és élnék a hobbijaimnak.
2019. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

kinek nem elég közületek évi 5 000 000Ft?

Jelenleg mennyiből jöttök ki?

Mennyi lenne, amire azt mondjátok, hogy OK elégedett lennék vele?

2019. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Pár hónap múlva várhatóan hozzájutok ennél nagyobb értékű örökséghez, hacsak nincs végrendelet. Az örökség érték, de jelenleg nullszaldós. Nem részletezem. Amikre gondoltam, családom részre egy fullos családi ház a megyeszékhelyen, két lakás kiadásra ugyanitt és egy nyaraló a jelenlegi lakóhelyemen amihez a családom tagjai kötődnek. Vannak szántóföldek is, de azokat egyenlőre nem adnám el, maradnának bérbe adva.
2019. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!