Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyire nincs ember a Magyar...

Ennyire nincs ember a Magyar Postán Budapesten?

Figyelt kérdés

Május végén még egy nap alatt bedobták az értesítőt, az után hogy a külföldi csomag bekerült a belföldi kiszállító rendszerbe.


Most 4 napja nem dobják be az értesítőt, hogy lehetne érte menni, viszont egy köteg szórólapot otthagynak a postaládán, hogy gyere a Csomaglogiszikai üzembe dolgozni a IX. kerületbe, meg kézbesítőnek a kerületbe.


Budapest, belváros és környéke kerületek.



2019. júl. 25. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

és nem csak Budapesten...!


Mert aki egyszer belekóstol a javába, és esze van, továbbáll.

2019. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire igen. Szinte mindenhol óriási ember hiány van.
2019. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert az alamizsnaert, amit a posta fizet, ne csodalkozzanak.
2019. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kár...
2019. júl. 25. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első jól megírta..sajnos nekem is volt benne részem, de fél év után dobbantottam. Messziről kerülendő hely. Nem emberként tekintenek rád, hanem eldobható rongyként "majd úgy is jön másik" alapon. Ezt már annyiszor bejátszották, hogy csak lefele megy az egész :D. Ha nem állami cég lenne, már bedőlt volna mint Pista az árokba.
2019. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi, hogy megosztottad.
2019. júl. 26. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl.azért sem mennek a postához csomagos kézbesítőnek (akinek ilyen hajlama lenne)mert még mindig netto 110-120-at fizetnek,bármilyen más futárszolgálatnál meg netto 200-210e-t,jóval kevesebb munkáért.
2019. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, nem tudom ezt honnan vetted. A minimálbér is több annál, amit írtál. Ezenkívül nem kevés ösztönzőt is kapnak meg még ott a jatt is. A munka mennyiséről meg azt hallotam, más cégnél a kézbesítő saját maga terheli meg magát a csomagokkal még hajnalban, amivel aztán kiindul. A postán ez nem így van, készen, járásra ostva kapják a csomagokat. Szóval a csomagkézbesítő pont nem az a terület, ami annyira rossz.
2020. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8#-as,saját tapasztalat...2016-ban 100eFt alatt kaptam netto.Azóta persze volt fizetésemelés.Akkor az a postás keresett hivatalosan netto 150e-t aki már 10+ éve ott dolgozott,mindenből a maximumot kapta,elvállalt minden extra feladatot amit lehet pl. postaautomata takarítása stb.,a jatt meg változó,a napi pár száz forinttól több ezerig lehet,a területtől és címektől függ.

Ösztönző/préimium pár ezer forint,"pénzkezelési pótlék"havi 1065Ft-napi több százezer forint kp.beszedése és minden ezzel járó munkáért és felelősségért...

Tényleg járásra kiosztják nekik,hajnalban rámutat a raktáros 2-3 púposan megrakott peronkocsira rajta 70-90+csomaggal hogy az a napi munkája 7-8óra munkaidőre...

Ha úgy jön ki a lépés be szoktam kukkantani más csomagküldő szolgálat furgonjába,reggel 11-kor már alig van 10-20 csomagjuk a raktérben-álláshirdetésekben ezekhez a cégekhez már 220-240e nettoval keresnek embereket.

Minimálbérhez:

"Ha 161 000 forint minimálbérre van bejelentve, összesen 53 935 forint járulékot és személyi-jövedelemadót vonnak le belőle, így 107 065 forintot kap kézbe 2020-ban."

2020. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!