Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kinézek egy terméket pl...

Ha kinézek egy terméket pl alin, és felrakom ebayre mondjuk +500 haszonnal eladhatom?

Figyelt kérdés

Kinéznék egy terméket pl alin felraknám ebayre egy kis haszonnal , és ha rendelnek belőle ugye megérkezik az összeg a számlámra majd én megrendelném az én vásárlóm adataival aliról.

Sokan csinálják , van vele valami probléma?



2019. aug. 5. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Dropshipping, mi? A vevok se hulyek am, teso...
2019. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
legnagyobb hiba, hogy pont egy olyan felületen próbálnád eladni, ahol fenn van a termék olcsón...aki meg odáig eljut, az meg tudja találni...akik átbasznak embereket, azok jófogáson meg facebook-on árulnak...bízva abban, hogy a "külföldi oldal" elrettentő egyeseknek, és úgyse jönnek rá, hogy túlárazva árulod...
2019. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

különben egy gyors kérdés. mit fogsz csinálni, ha a vevőd azt mondja, hogy neki ez nem tetszik, kéri vissza a pénzét, és a terméket visszaküldené neked...vagy ha mondjuk azt állítja, nem érkezett meg. honnan fogod tudni követni a csomagot?


azt fogja mondani, hogyha nem adod vissza a pénzt, feljelent...mit lépsz erre? :D

2019. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó , nagyon egyszerű , visszautalom a pénzét , mit buktam? Ja , semmit .

Szoval az ilyen kotozkodo kommenteket kerem hanyagolni , adott volt egy kerdest , koszonom a valaszokat , kritikat elfogadom de nem az ehhez hasonlokat .

2019. aug. 5. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Eladhatod bomba, bizniaz soha, senki nem csinálta még
2019. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

a vételárat buktad...vagy hogy adod be az alis eladónak, hogy nem érkezett meg a termék, ha ő meg megmutatja neked a csomagkövetésnél, hogy a csomag át lett véve...és akkor utána mehetsz a vásárlódhoz visszakuncsorogni, hogy te figyelj már, hazudtál, mert át lett véve a csomag, szóval mégiscsak fizesd már ki újra, amit visszautaltam...


de mind1...próbálkozz csak.

2019. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltál hogy ha a saját fiókom alatt történik a rendelés akkor én magam is nyomon tudom követni?
2019. aug. 5. 23:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem minden eladó tünteti fel a tracking numbert...elég sok magyar űz sportot abból, hogy visszakuncsorogja a pénzt...van, aki már rájött erre, és inkább kifizeti a követést, de a hirdetésben nem jelzi.
2019. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha megpróbálod és vagy sikerül vagy nem az üzlet.

A kereskedelem úgy működik hogy vagy megy vagy nem megy.

2019. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "ja semmit se buktál"? Nem értem a gondolatmenetet.
2019. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!