Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak én vetem meg és ki nem...

Csak én vetem meg és ki nem állhatom az eltartott/kitartott nőket? Nő létemre!

Figyelt kérdés

Hogy egyes ,,nők,, csak beleteszik a s..gguket a készbe. Amit a ,,férfi,, megszerzett . ház auto jogsi jol kereső állás.

És konkrétan ezeket a nőket szószerint eltartsák.

És igen, azért irtam a férfit zárójelbe mert ezek inkább papucs vagy nem is tudom


aki nem dolgozik ne is egyék!

Mig egy normális nő dolgozik, gürcöl, megdolgozik a pénzéért stb addig ezeket a r...kat eltartsák .. mi jogon?

Mert oké hogy otthon segít bár még azt se mindegyik mert van akinek otthon se kell egy szalmaszállat keresztbe tennie.

Én nő létemre ilyet el se fogadnék.

Az első randikon is állom a felét ha meghívnak azaz az én részemet, sőtt én csokit is alig fogadok el de ha már igen akkor legközelebb én veszek neki valamit

vagy hol ő hol én fizet.

De oké, tételezzük fel hogy van nő aki elfogad egy meghívást egy italra, vagy étterembe vagy egy csokit virágot stb...

Nincs ezzel az égvilágon semmi!

nah de az hogy eltartassa magát?

Egy ilyen nő sosem lesz velünk egyenjogú!

sőtt ha a férfi kéri rá hogy ne dolgozz szivem, hááát én akkor se tudnék otthon ülni és semmit tenni...

(max gyerek szüléskor elfogadható ez de utána sipirc munkába!!!



2019. aug. 7. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ausztráliában van jól kivitelezve, ha nem dolgozol 2000dollárt kapsz havonta, mellette lehet részidős munkád éves átlagban havi 3000dolárig, havi 3680dollárig lomizhatsz is és még mindig kapod a minimáljövedelmet.


Havi 1000dolláros bérleti díjért külvárosban remek házak vannak, élelmiszerárakra sokat panaszkodnak (főbérlő párocska 29éves diákok WTF, min. napi 10-er siránkozott), de a hazaihoz viszonyítva olcsóbb! 6dollárért vettem 450g kávét, de bolondnak néztek, amiért főztük és nem a kávézóban vesszük, ami csak 10 méterre van a háztól, hiába a "magyar mentalitás" visszaköszönt nem fogok 5dollárt kifizetni egy csészére!

Karton sör 86db-os volt a boltban 52dollár, italautomatában 5, kocsmában meg 8/db. Szerinted hol veszik ők és mi hol futottunk magyarokba???

2100dollárt költöttünk 2-en utazással 3 hét alatt, a bérletre heti 350-et fizettünk a srácnak meg 1000-ben volt havonta.


Belegondoltam, ha kapnánk mi is 2000*2 dollárt boldogan élhetnénk, soha semmi gondunk nem lenne csak azon kéne gondolkozni, hogy az adott héten éppen hova menjünk nyaralni!


A lomizás nálunk tiltott, poénból kipróbáltuk, 2,5órát töltöttünk vele 2-en, végeredmény 161 dollár, hazai viszonylatban remek, nekik viszont ennyit nem ér meg az idejük.

2019. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
WTF nem ide írtam ezt a választ, de időközben törölték a másik kérdésed LOL
2019. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

"Bár én eléggé kivétel vagyok, mert én azért csinálom ezt, mert szeretem, és élvezem a munkát, ő pedig kiveszi a részét úgy hogy több házimunkát végez.



De a többi férfi gondolom a figyelemhiány, a punci miatt csinálja, és mert nincs önbecsülése, ezért nem is tud kiállni magáért, hogy a másik félnek is dolgoznia kéne. A nőket meg végtelenségig fényezik a szexéhes férfiak, csak azért hogy szexeljenek velük."



Persze persze, te te te a kivétel... De mások bezzeg!

2019. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

könyörgöm!!!!!!!!! ne gyertek már a házimunkával!

azt a normális nemeltartott nők is megcsinálják munka után!

ez az alap!

milyen házimunkákról beszéltek?

ugy vágod le a csirkét mint régen?

NEM na ugye!

előveszed a féligkész ételt és megcsinálod(igen elötte elveszed a pultrol nagy ügy)

meg a gyerekekkel más nő is foglalkozik ...ez se kifogás

szval nem értem


régen azért tartotta el a férfi a nőt mert .

a nő dolga ez volt

felkelt kaját csinált

összeszedte a tojasokat megsutotte

elinditotta iskolaba a gyerekeket

megfejte az állatokat

enni adott nekik

levágta ebedre a csirket(tajuzta belezte vizet tett fel föni ezekkel is elment sok idő,tuzetrakott) mire jon haza a gyerek és a férje

majd kapált veteményezett

és emellett takarított is

mosott vasalt mosogatott

(most meg a mosás is csak belerakod oszt benyomsz egy gombot ez olyan nagy ügy?)

akkoriban kézzel mostak!

2019. aug. 11. 18:58
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Neked miért fáj ha másnak nem kell heti 40 órát a melóban szopnia hogy utána hazaérve még a házimunkát is csinálja? Tényleg szuper hogy az embernek hétköznap szinte semmi szabadideje, hullafáradt, a hétvége meg 2 perc alatt elmegy. Én se értem más nők hogy viselik el hogy nem így kell élniük.
2019. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

nem erröl van szó csak igazságtalan!

és mi a helyzet a férfiakkal?

hjaa ők megszakadhatnak?

egyébként ezt nem mi választjuk csak néhány ingyenélő nőnek van erre lehetősége! és ki is használja!

2019. aug. 11. 19:36
 17/20 anonim ***** válasza:

"nem erröl van szó csak igazságtalan!" - Igen, ilyen az élet, de akkor nem lenézed őket csak féltékeny vagy rájuk.


"és mi a helyzet a férfiakkal?

hjaa ők megszakadhatnak?" - Vannak eltartott férfiak is, de amúgy változó. Vannak munkamániás emberek akik élvezik hogy folyamatosan robotolhatnak, volt szerencsém ilyen főnökhöz. De ha vállalkozásból van a pénzük egy idő után az alkalmazottak végzik a tényleges munkát a tulaj meg csak felügyel, nem kell napi szinten foglalkkznia az üzlettel, de cégeknél is ha valaki eljut egy magas menedzser szintig addig kell megszakadni utána már kevesebb a meló a nagy pénzért (ami itt szívás hogy nagy a felelősség a nyakukban).


"egyébként ezt nem mi választjuk csak néhány ingyenélő nőnek van erre lehetősége! és ki is használja!" - Őszintén, hülye lenne nem kihasználni egy ilyen lehetőséget.

2019. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
értem
2019. aug. 11. 21:34
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát én maximálisan veled értek egyet kérdező, bár már jó rég írtad ez a kérdést. Több ehhez hasonló kérdést is elolvasgattam, mert nagyon pörget a téma, és döbbentem olvasom, hogy a válaszadók kb 80%-a az ilyen kitartott nők mellett áll, védi őket, vagy a mi közöd hozzá, irigy vagy szövegekkel jönnek. Itt tart jelenleg a mai magyar társadalom, hogy ez a női életpálya teljesen oké és elfogadott, sőt sokak szerint még irigylésre méltó is. :D hahaha... Őszintén nem értem, hogyan gondolhatja bárki is, hogy ez irigylésre méltó. Én például nagyon teljesítmény orinetált ember vagyok, borzasztóan tudom azt irigyelni, aki tényleg hasznos dolgokat hozott létre, elért valamit a szakmájában, vagy ha nem is valósított meg óriási dolgokat, de ahhoz képest, ahol most van, nagy utat járt be, nagyon mélyről indult és rengeteget fejlődött, tett és küzdött azért, hogy most az, ami. Én az ilyen emberekre tudok igazán felnézni. Igenis még az is küzd és aktívan tesz, aki kis pénzekért dolgozik, és nem világmegváltó munkája van, de valahonnan mindig el kell indulni. Eleve az, hogy munkád van, hogy fent tartod magad, hogy elviseled a főnöködet, minden kellemetlenséget, ami ezzel jár, számomra már eleve becsülendő dolog, sokaknak mint látható, ez sem megy, és inkább keresnek egy gazdag csávót aki eltartja őket, vagy hajléktalanként, munkanélküliként tengetik az életüket, szóval ez sem alapvető sokaknak, hogy egyáltalán van munkád. Ezek a nők csak megerősítik a nőkkel kapcsolatos negatív sztereotípiákat, és a női nem szégyenei. Én alapvetően mindig úgy álltam ehhez a kérdéshez, hogy az, hogy nő vagy, az egy másodlagos dolog, ember vagy alapvetően, különböző készségekkel, képességekkel, bizonyos területekben tehetséggel, kreatívitással, nehogy már úgy töltsd el ezt a földi létet, hogy egy másik ember munkája tartja fent a létezésed. Ez gyerek szerep. És egyébként ha valaki ilyen helyzetben vagy, hogy megteheti a párja mellett, hogy nem kell dolgozni, akkoris vannak olyan lehetőségek, hogy alkoss, teremts valamit, segíts másokon, akkor pedig ne a pénzkeresés legyen a szempont, hanem az az érték, amit adhatsz másoknak. A munka értékét nem feltétlenül pénzben mérik, illetve nemcsak az a munka, amit mindenképpen pénzt termel, és nemcsak pénzzel lehet megbecsülni egy munkát.
2022. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Cséryné Oláh Mária ugyan keres pénzt (szánalomból), de felkapaszkodott.

Nagytiszteletű Nyitrai Tamásnál nem sikerült, ő Férfi, a kis hülye proli Cséry Szabolcsnál viszont azért kénytelen dolgozni ő is. Gürigép.

2023. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!