Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az "Ahány éves annyi % kedvezm...

Az "Ahány éves annyi % kedvezményt adunk" tipusú akcióknál mi van ha egy 110 éves ember megy be vásárolni, az üzlet fog még a vásárlónak pénzt adni a megvett termék mellé?

Figyelt kérdés
Ha pl vesz egy 100 ezer forint értékű valamit, akkor a megvásárolt termék mellé kapnifog még 10 ezer forintot?

2019. szept. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az apróbetűkben benne van, hogy max 100% a kedvezmény mértéke.
2019. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, hiszen ott a kisbetűús rész, ami meghatározza, hogy minimum milyen árkategóriában, milyen termékre, milyen termékekkel együtt hány %-ig érvényes.
2019. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt lehet egy maximum limit, ami legyen mondjuk 100%.

Másrészt ezt szemüvegvásárlásra szokták nyomni, és vagy csak a keret vagy csak a lencse. Ezen felül meg ott van az is, hogy csak saját részre készíthető a szemüveg, tehát orvosi papírral adott dioptiára. Egy 110 éves pedig úgysem Police szemüveget fog venni.


Akiken keresnek, az a 30-40 év közötti korosztály. De ennyi kedvezményt meg amúgyis adnak állandóan a baromira túlárazott termékeikre.


A bank mindig nyer.

2019. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt eddig csak szemüvegnél láttam, amikor is vagy csak a lencsére, vagy csak a keretre vonatkozott, és mindkettő ára borsos. Tehát mindenféleképpen fizet érte a vevő, még ha 110%-ot vonnak is le.

Pl. 25 E a keret és 25 E a lencse, akkor a 110% az 27 500 Ft, tehát még 22 500 fizetendő marad.

2019. okt. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!