Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már hogy...

Ti is észrevettétek már hogy ebben az országban akkor lehet elfogadható módon élni a fizetésből ha legalább van 1 tehermentes lakásod, tehát nem kell albit fizetned?

Figyelt kérdés
Csakhogy fiatalként honnan legyen lakásom ha nem vett nekem apám meg anyám, nem örököltem?
2019. okt. 12. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: "rohadtul nem tudom sajnálni azokat, akik szegénységben élnek és panaszkodnak. Rengeteg lehetőség van kitörni, nyugati béreket keresni, akár itthonról is. " - szerintem ez meg az azzal "menőzés", hogy ő 1M-t keres, az igenis bunkóság és lenézés. Az egy baromság, hogy bárki ki tud törni a szegénységből.

Az meg, hogy tőletek a hulyek mentek tanarnak és vannak hulye tanárok, még nem jelenti azt, hogy mindenki hülye aki tanárnak meg, ahogyan az, hogy valaki 1M-t keres, nem jelenti azt, hogy nem hülye. Nekem is volt olyan főnököm, aki bőven 1M felett keresett, mégis sötét volt mint az ágyú.

2019. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez 30 éve is így volt, nem csak ma.
2019. okt. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért akartok egyedül lakni egy saját albérletben? (Pláne fiatal huszonévesként) Úgy persze, hogy drága. Saját albérletben (akár garzon is) egyedül lakni.


Én az öcsémmel lakom egy kétszobás lakásban, albérletben. Így mindjárt sokkal olcsóbb. De ha nem vele, akkor laknék még évtizedes, gyerekkori, régi jó baráttal is. (Nem kell idegenekkel lakni akkor se, ha másokkal együtt laksz albérletben.)


35 éves korom előtt nem akarnék saját lakást akkor sem, ha a tőke meglesz rá. De tudom a magyarok 90%-a saját lakás mániás, ezzel én vagyok a kisebbség.

2019. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!