Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam...

Hogyan tudnám túltenni magam azon, hogy elbuktam 480. 000 Ft-ot sportfogadáson?

Figyelt kérdés

Szerencsére még ezzel együtt is idén +230.000 Ft ban vagyok. Volt már párszor, hogy elszaladt velem a ló, de olyan sok pénzem volt, hogy mindig növeltem a tétet és visszanyertem. Sajnos most nem.

Az első 2 db 100.000 fogadást egyáltalán nem bánom. Elkezdtem futni a pénzem után azt viszont igen.


Nem élet halál kérdése ez a pénz, mégis nagyon rossz volt elveszíteni. Viszont amikor ott volt a számlán, már 600-700 ezernél sem utaltam ki, valamiért mégis többet és többet akartam.


Összességében többször nyerek mint veszítek, viszont ha nyerek is nem tudom élvezni. Ki akarok szállni belőle viszont ez a dolog annyira kikapcsol a mindennapi életből.

Van még 2 várható szelvényem, egyik most decemberben másik májusban derül ki, mindkettőnél 1 millió felett nyerhetek. Persze ez mindig lutri.



2019. nov. 5. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha játékfüggő vagy, akkor max. egy jó pszichiáter tud (ha tud) neked segíteni. Ennyi pénzből akár kilóra is megvehetsz egyet. :)
2019. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szakemberhez és kezeltesd a szerencsejáték függőségedet
2019. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jo pszichatert javaslok
2019. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont amikor ott volt a számlán, már 600-700 ezernél sem utaltam ki, mégis többet és többet akartam."


Pontosan erről szól a szerencsejáték és ezt a függőséget és mohóságot lovagolják meg a Szerencsejáték Zrt-nél (vagy Tippmix, stb. totál mindegy), ezért nem veszteséges egyik cég sem.


Hogy tudnád túltenni magad a bukáson? Segítek: sehogy. Mindig is szaladni fogsz a pénzed után - még akkor is, ha pluszban vagy.


Illetve egy módon mégis, csak ez nem könnyű: MOST kiveszed a 230 ezer pluszodat, és SEMMIHEZ NEM NYÚLSZ MÁR!! Abbahagyod. A bentlévőket megvárod, hogy kifussanak, ha nyersz, azt is kiveszed.


"Ki akarok szállni belőle viszont ez a dolog annyira kikapcsol a mindennapi életből."


Igen, ez már a függőség. Ha nem tudod megcsinálni azt, amit javasoltam, hogy teljesen abbahagyod, akkor viszont tényleg csak egy pszichoterápia segíthet.


Olvasgass egy kicsit róla:

[link]

2019. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, függő vagy, vagy leszoksz vagy nem. Munkatársam is függő, megkapta a havi fizetését, már aznap elverte az egészet sportfogadáson.
2019. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Ugy, hogy vegre megerted, hogy a sportfogadas, mivel jar.


Ha ezt nem erted meg, addig ugyanezeket a kerdeseket fogod feltenni magadnak.

2019. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte törvényszerű ami veled történt sajnos. Ez a sportfogadók 96%-ával megesik.
2019. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Leállni nem kell vele, hanem változtatni.

Csináld kicsiben, 100ft-os tétekkel. Az élmény ugyanúgy meglesz, a nyerési élmény!

2019. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ha ezzel foglalkozol fontos az önkontroll, én is beleszaladtam már ebbe. :( De ne hagyd abba, jó dolog tud ez lenni ha tudsz magadon uralkodni.
2019. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!