Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most a Wish.com-on irreálisan...

Most a Wish.com-on irreálisan olcsó néhány dolog, ez átverés? Mennyire megbízható az oldal?

Figyelt kérdés

2019. nov. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

En már sokmindent rendeltem onnan és eddig minden cucc megjött igaz voltak dolgok amik teljesen gagyik de persze voltak meglepően jó minőségűek is. Elektronikai dolgokat amiket hálózatra kell dugni mondjuk nem rendelek mert ki tudja hogy raktak össze.

De mindennek olvasd el a leírását

2019. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

[link]


152 Ft, de redeti árán 54.000


Itt már én se értem hogy mi a fene történik... Nem rendeltem erről az oldalról eddig semmit.

2019. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó már értem!


Limited Quantity Deal: Only 1 offered at this price per day. First transaction that is fully processed will get the item. You will be notified in 24 hours if you were the first purchaser. All others will receive a full refund.


Szóval naponta lesz egy szerencsés kiválasztott aki legelőször vásárolja meg a cipőt, az megkapja ennyiért, a többiek pedig visszakapják a pénzt, ha jól értelmezem.

2019. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már készülnek a 11.11 akcióra. (Ez Kínában olyan, mint a black friday)
2019. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2: Wish-en a felárazás nevű átverést alkalmazzák, azaz jóval magasabb árkategóriájú terméknek állítják be, mint ami valójában. Az a cipő soha nem volt 55 ezer forint, de még a környékén sem. 13-ért adják ebay-en:

[link]

15 ezer Alin:

[link]


Szinte az összes Wish-es termék ára kamu. Az irreálisan olcsó pedig szintén egy trükk.

2019. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!