Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igazat mondott az eladó?

Igazat mondott az eladó?

Figyelt kérdés

Ma szerettem volna egy dohányboltban váltani, 20 ezrest pár ezresre, két ezresre stb. Mondta az eladó hogy nem vált, mondok akkor kérek egy doboz gyufát. És azzal kifizetem. Erre azt mondta hogy az adott összeg 10%-éka alatti vásárlás váltásnak minősül szóval megtagadhatja a kiszolgálást.

Hazudott vagy igazat mondott? Tényleg “köteles” vagyok 2000ft-ért vásárolni ha 20 ezreddel fizetek? Én úgy tudom hogy az eladóknak kötelező kiszolgálni ha 500-assal fizetek egy gyufát ha 20ezressel.


2019. nov. 19. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Nem biztos, hogy csak egy gyufáról van szó, egy ilyen boltba én soha többé be nem tenném a lábam. Az teljesen más ha korrektül megmondja az eladó, hogy sorry, de nem tudok váltani mert akkor nem marad elég váltópénz a kasszában, de ha jön ezzel rossz kamu szöveggel...
2019. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mondta az eladó hogy nem vált,'Mondta az eladó hogy nem vált"


Megmondta. A kérdező meg hülyének nézte.

2019. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!