Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem válik ingyenessé a...

Miért nem válik ingyenessé a szállítás a free shipping kupon felhasználásával?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy kulacsot 26 $-ért de emellett a szállítás még plusz 24$-ba kerül mert Amerikából jönne a csomag. Ezért keresgéltem interneten olyan kuponok után amelyek beírása után ingyenes lesz a szállítás, meg hallottam is már erről és találtam is egy oldalt ami szinte csak erről szól hogy The coldest water akciós kuponokat ad. Volt egy csomó az ingyenes szállítással kapcsolatban is. Találomra ki választottam egyet és beírtam a megrendelésnél a kupon rublikába ( helyesen ) és nyomtam egy entert. Kiírta angolul zölddel hogy sikeresen aktiváltad ezt a kupont, és a megrendelés összege fölött is ott van szintén zölddel hogy Free shipping. De a végösszeg nem változott. Ugyanúgy 50$. Próbálkoztam több free shipping kuponnal is de nincs változás. Ez mitől van? Akkor nem szállítás az a 24$ hanem vám? Vagy micsoda? Már tényleg tanácstalan vagyok :/ Nagyon szeretnék egy ilyen kulacsot de nem fogok 24$-t csak azért fizetni hogy idejöjjön. Tudnátok segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

[link]



2019. nov. 27. 08:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!