Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költsem el a pénzem?

GreatLear kérdése:

Mire költsem el a pénzem?

Figyelt kérdés
Dióhéjban a sztori: örököltem a piszkosul gazdag nagymamámtól egy 120 millió értékű házat, mivel fél éve meghalt. Alapból sem voltam olyan szegény ember, mielőtt örököltem volna (nem felvágásból). Vettem azóta magamnak egy jó kocsit, elköltöztem egy sokkal nagyobb házba, vettem egy csomó márkás cuccot, adakoztam a rokonaimnak, ismerőseimnek. Viszont nem szeretném, hogy a pénz elvakítson, ti mit csinálnátok a maradék pénzzel, hogy ne járjunk úgy mint azok az emberek, akik a hatalmas vagyonnal rendelkeztek, de semmijük sem maradt? Esetleg fektessem be? Ötletek?

2019. dec. 16. 22:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
71%

Adj nekem is mert külföldön szeretnék élni, minden meg van hozzá, csak a pénz nincs 😄


Amúgy fektesd be. Inditsz egy vállalkozást esetleg.

2019. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nyílt végű állami egyéb garantalt befektetésekbe tenném harmadát , következő harmadot tartalekba tenném vésztartal3knak . A maradékbol sp3ci fejlesztő tr3ningeket pl Végh József krízis egy3b stressz kezeléseket , félelmek blokkok semlegesítèsét , profi önismereti kurzusokat kalandtúra , kreatív tanfolyam elvegzeset terveznem . Adn3k kórházaknak eszközöket amikből hiányt szenvednek .
2019. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, úgy is mindenem megvan, ADAKOZNI FOGOK beteg gyerekeknek és kórházaknak és rászorulóknak!
2019. dec. 16. 22:51
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem adnék államilag kitamogatott toppon lévő alapítványoknak sem egyházaknak sem bűnöző mosdató szervezeteknek . Lecsúszott tr9gereknek akik elpiálnàk , senki nem kapna kölcsön , potyázzanak a bankoktól . Nem tartanék ki lotyókat sem mennék lászvegászba . Nem jarnék Sz P motivácios előadásaira sem Tibetbe a titkokat kutatni . Sem vágnék bele olyan cég tevékenysegbe amihez közöm sincs es csak kiadok milliókat a semmire . Nem vennék lakásokat hogy kiadjam aztan perelnék . Lepukkant házakat viszont felújitanák , megerősítenèk . Nem is lehet neked annyira könnyű ...
2019. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Állatkórházaknak is adakozz. :)
2019. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért kéne feltétlenül elkölteni, ha már most is megvannak azok a dolgok amire szűkséged van? Félre teszed, és éled szépen az anyagi problémáktól mentes életed.
2019. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Add nekem egy részét, elég kis része is elég, most akarom felújítani a fürdőszobánkat, világ életemben arra vágytam hátha egyszer rám is rámkacsint a szerencse, de eddig nem akart, pedig 10 éve -16 éves korom óta- dolgozok, de mindig csak szívok mindennel, most jó sok hitellel vettünk egy házat mert olcsóbb mint az albérlet volt, de rühellem a fürdőszobát, de évek mire én tudok gyűjteni rá mert van egy pici gyerekem is.

Na milyen ötlet? :))

2019. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te is meg fogsz halni jövőre, hogy el akarod költeni a pénzed? Ennyiből simán garantálhatnád azt, hogy egész életedben legyen majd hol laknod, mit enned és viszonylagos jómódban élj majd.


[link]

[link]


Olvasd el ezt a két cikket, mert szerintem itt is van a felsoroltak közt olyan személyiség, ami rád igaz. Ne hidd azt, hogy a pénz megront téged, vagy hogy meg kell szabadulj attól amid van. Benned is valószínűleg van valamilyen nagyon mélyen (gyerekkorból) gyökerező téves gondolkodás legalább részben a pénzzel kapcsolatban. Tárd fel ezt saját magadban és ne hagyd, hogy ez elrontsa most az életedet.

2019. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
9:21 megegyeztünk. Írj privátba
2019. dec. 17. 15:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Én Siófokon vennék ingatlanokat.

Sajnos messze lakom onnan és nekem túl drágák de ez jó gondolat

2019. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!