Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költsem el a pénzem?

GreatLear kérdése:

Mire költsem el a pénzem?

Figyelt kérdés
Dióhéjban a sztori: örököltem a piszkosul gazdag nagymamámtól egy 120 millió értékű házat, mivel fél éve meghalt. Alapból sem voltam olyan szegény ember, mielőtt örököltem volna (nem felvágásból). Vettem azóta magamnak egy jó kocsit, elköltöztem egy sokkal nagyobb házba, vettem egy csomó márkás cuccot, adakoztam a rokonaimnak, ismerőseimnek. Viszont nem szeretném, hogy a pénz elvakítson, ti mit csinálnátok a maradék pénzzel, hogy ne járjunk úgy mint azok az emberek, akik a hatalmas vagyonnal rendelkeztek, de semmijük sem maradt? Esetleg fektessem be? Ötletek?

2019. dec. 16. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

kezdésképp kisebb házba költöznék, luxusautót lecserélném egy középkategóriásra, márkás cuccokat eladnám.


Mennyi maradt a 120ból?


Ennyiből már telik egy referenciával rendelkező független pénzügyi tanácsadóra. Szóval nem noname emberek tanácsait fogadnám meg.

2019. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Szia, én is nagy kakiban vagyok, anyámat kirakták az utcára, mert mentális beteg és nem fizette a tartozasait. Van egy másik lakása is, ahová nem hajlandó menni(mert beteg), üresen áll, és szintén nemsokára elárverezik azt is :( én a lánya vagyok és mit megadnék, ha lenne annyi pénzem, hogy kifizessem legalább azt a lakást és megmentsem...
2019. dec. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szóval most külföldre megyek dolgozni, pont azért hogy összeszedjem a pénzt. Viszont az sem egy két hónap, mire meglesz. Ha tudnál segíteni, visszaadnám részletekben. Nagyon köszönöm.Előző voltam
2019. dec. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon sajnálom :(
2019. dec. 18. 07:17
 15/17 A kérdező kommentje:
Írhatsz nyugodtan privátba :)
2019. dec. 18. 07:18
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert óvatosan a felajanlasokkal mert amikor nekem jobban ment adtam kölcsön meg ajandekoztam . Amikor csődbe jutottam tudta a környezet és síri csend lett ... Ketten adták vissza a kölcsönt , a többi lepattant . Amikor en kertem hat nagyon tudtak sajnalni . Emiatt aki kölcsönt kap közjegyzői papírral kérje es adja vissza időben, aki ajándekot kap az örüljön . Restauralgatok unalmamban ha esetleg régi nem roncs de jó idős kocsit amit nem hasznalnak elfogadok tőled .
2019. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nyilván vannak erre szakosodott embereke ,akik kisegítenek infókkal hogy mibe érdemes. Ilyen nagy összegnél értéktartó betétekbe érdemes,például aranyba fektetni ha jól tudom,hiszen annak az ára nem változik úgy ,mint bármely pénz az mindig érték marad.(Netán gyémánt ,nem tudom utóbbi létezik-e.)
2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!