Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én vagyok ilyen szerencsétlen...

Én vagyok ilyen szerencsétlen csak?

Figyelt kérdés
Hat hol is kezdjem. Gyarban dolgoztam október elején felmondtam, munkanelkulin voltam aztan ket ruhazati boltban probalkoztam hatha osszejon. De mivel nem helyi lakos voltam is a bejaras megviselt.ott hagytam a második ruhazati helyet december elejen. Most felek hogy mi lesz.. A tbnek is annyi ugye mivel nem dolgozom.. A fennmaradt munkanelkulit meg nem hazsnalhatom fel. Baratommal elek együtt.. Albérletben, nem tehetem meg hogy nem dolgozom.. Egyszeruen padlón vagyok. A januárban reménykedem hogy tobb munkalehetoseg lesz. Mas is van ebben a cipőben? Mit tegyek?

2019. dec. 20. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem szerencsétlen vagy, hanem magad okoztad magadnak a munkanélküliséget.


"Most felek hogy mi lesz.. "


Az lesz, amit főztél magadnak, bocs.


"A januárban reménykedem hogy tobb munkalehetoseg lesz."


Januárban pont, hogy nem jellemző, hogy felvennének embereket, arról nem beszélve, hogy ha 3 hónap alatt (okt, nov, dec) 3 munkahelyed volt + munkanélküli, akkor mégis miben reménykedsz.

Tudod, a munkahelyen oda kell tenni magad és dolgozni.

Én sem szerettem hajnali fél 3-kor felkelni, amikor a BKV-nál dolgoztam, de valamit valamiért.

Én is albérletben laktam a férjemmel és meg kellett élni valamiből - ennyi.

2019. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Előbb keresel új és jobb munkahelyet, és ha megvan a régit csak akkor hagyod ott. Legközelebb így kell majd csinálni, és nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2019. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Te szimplán nem akarsz dolgozni, hanem ingyen pénzt akarsz. Na olyan nincs, max kiállhatsz az út szélére, viszont akkor rajtad dolgoznak.
2019. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ne padlón legyél, hanem add meg magadnak ezt a másfél hetet, amikor kipihened és összeszeded magad, majd rázd meg magad, állj fel és keress munkát!

Ez a kérdésed csak a kifogásokról szól, így nem fog menni!

2019. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Megviselt a bejárás? Oda ne rohanjak.
2019. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megvisel a munkám, ezért ELŐBB kerestem másikat, és miután megvan a biztos helyem, UTÁNA mondtam fel. Így egyetlen nap kiesésem lesz a két hely között.

Ahogy írtad: albérletben élek, nem tehetem meg, hogy nem dolgozom... nem is mondtam fel a semmire. Igen, megviselt, hónapokig. A felnőtt lét ezzel jár, ébresztő.

2019. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Gyermekem. 12 évesen kezdtem dolgozni, pedig a rendszerváltás után születtem. Akkor még nyilván nem legálisan, de a pénz az kellett. Ilyen melók közül, amelyekre pályázol egyik sem lesz túl jó, de gondolom a tanulmányi eredményeid sem azok. Kezdj el dolgozni bárhol rendesen, akkor is ha szívás, aztán tessék nekiállni tanulni valamit. Saccra tök fiatalok vagytok, leléptetek otthonról, hogy majd jól megmutatjátok mennyire önállóak vagytok, aztán arculcsapott a valóság, három rosszabbnál rosszabb munkahely, fáradozás, teljes egészében rátok maradó háztartás, satöbbi. Ez nem szerencsétlenség, alacsonyan iskolázott, képzetlen embereknek általában aljamunkák jutnak, pláne ha még pályakezdők is.
2019. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fennmaradt munkanélkülit miért nem használhatod fel?
2019. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már dolgozni 18 évesen 30 kilométerre, és keltem minden nap 4-kor 110 ezerért. A szüleimmel laktam, nem haltam volna éhen, ha nem dolgozom, mégis mentem. Nem remélni kell új munkát, hanem keresni.
2019. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kedves kérdező?
2022. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!