Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan ember miért nem kap...

Olyan ember miért nem kap segélyt akinek még nem volt munkája vagy csak kevés?

Figyelt kérdés
Ebben mi a logika? Pont annak kéne a leginkább segítség aki nem talál munkát hiába keres, akinek már volt munkája annak pénze is volt, de akinek még nem az miből fizessen TB-t meg ilyen egyéb dolgokat? Olyan ember miért nem kap semmi segítséget akinek nincs X idő munkaviszonya?

2020. jan. 3. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Felsőfokú nyelvvizsgával nyugodtan elmehetsz szállodába bármilyen munkakörbe, de akár recepciósnak is - nem igaz, hogy nincs munka.
2020. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Felsőfokú nyelvvizsgával nem találsz munkát... Na tudod, kit hülyíts!


Menj el az aldiba dolgozni, amíg nem találsz jobbat!

2020. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert akkora az összes ingyenélő lumper otthon lógatná a tökét, és esze ágában sem lenne munkát keresni.
2020. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Gyárakba is el lehet menni átmenetileg, nem esik le az aranygyűrű az ujjadról.
2020. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ez igazi ordas troll, ne etessétek.
2020. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

"Gondolom te is havi 0 Ft bevételből fizetsz be félmilliót. Ja hogy milliomos vagy, de tudlak sajnálni... "


Nem milliomos vagyok. DOLGOZOM.

2020. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Na, ez a kérdés is csak azért született, hogy mindenkit jól le lehessen húzni: hiába, még nincs iskola, unatkoznak a gyerekek :-(
2020. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, te 2008-2010 környékén még általános iskolába jártál, akkor volt az autóipari gazdasági válság, én mérnök vagyok, 3 diplomám van, de 2009-ben hónapokig dolgoztam gyártósoron összeszerelő operátorként, mellettem volt tanár, közgazdász, szobafestő, burkoló, óvónő, két másik mérnök...majd próbaidő végén lapátra tettek mindenkit, akkor gépkezelő lettem egy mádik gyártósoron, ahol szintén közgazdász és mérnök is volt a kollégák között...


Ekkor 10-12%os munkanélküliség volt, most 3,5% van (ezek azok, akik nem akarnak dolgozni), ugyanis gyártósori munka van, annyi, hogy nem jártam az elmúlt 2 évben olyan gyárban, ahol ne ukrán vendégmunkások tömkelege lett volna, és pár gyárban megfordultam, mivel ez a munkám része.


Szóval, hagy ne sajnáljalak, hogy “nem találsz munkát”, ha 10 éve sem nekem, sem a többi szakembernek, akikkel gyártósori betanított munkát végeztem nem derogált elmenni dolgozni, hogy legyen bevételünk.

2020. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Segélyt azért nem ad az állam nulla munkaviszonyra, hogy motiválja az embereket a munkavállalásra. Az 1990-es évek elején boldog boldogtalan kapott segélyt ami hosszútávon káros volt az államnak.

Árúfeltöltő, gyártósori operátor, eladó... állásokkal tele van Budapest, legvégső esetben ott a köz. Ha neked nem derogál dolgozni akkor ne várj segélyt.

2020. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!