Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elkövettem egy hibát ès nem...

Elkövettem egy hibát ès nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vèletlenül eltörtem egy 35 ezres tollat, nem mondtam el senkinek csak vissza tettem a helyère a hírtelen pánik miatt hogy kirúrgnak
2020. jan. 15. 08:13
 1/10 anonim válasza:
47%
ha nem vették észre kit érdekel?
2020. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kamera van?
2020. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te voltál.

Gyere be a HR-re leszámolni.

2020. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ès ha mègis látta valaki? de akkor valószínűleg már mondta volna. Viszont amint èszre veszik számonkèrès lesz minden dolgozón ès elèg nagy üzletről van szó kevesebb dolgozóval (körülbelül 15-20 vagyunk) aból nem mindenki van bent egyszerre
2020. jan. 15. 08:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen van kamera de azt ha jól tudom 3napig őrzik meg a legtöbb
2020. jan. 15. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most 2 dolog van. Vagy fél vállalod, és jönnek a kellemetlen kérdések, hogy ha nem áru volt a toll és kihelyezés közben történt a baleset, akkor miért volt a kezedben a más tulajdona. Mert ha áru, akkor leírják selejtbe, kapsz egy kis dorgálást és kb ennyi, mert bárkivel előfordulhat. De ha főnök ajándékba kapott tolla, akkor nem biztos, hogy megúszod ennyivel.
2020. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nagyon sok kamerát otthonról is tud nézni a tulaj - szóval lehet, eleve látta is.

Nem tudom, hogy törted el, de becsületesebb lenne bevallani, még ha fájó anyagi következményekkel is járna esetleg - de még ez sem biztos. Lehet, egyszerűen csak leselejtezik vagy a felét kifiztettetik - nem tudom, van-e ilyen egyáltalán a szerződésedben, hogy anyagi felelőséggel tartozol vagy sem?


Ha bevallod, látják, hogy becsületes vagy - lehet, kevesebbel megúszod.

Ha nem vallod be és látták a kamerán keresztül, akkor még rosszabb.


Egyszer dolgoztam egy üzletben, amíg kimentem vásárolni, a kolléganőm lenyúlta a kasszát (hosszú, bonyolult, nem fogom részletezni).

A tulaj behívott mindkettőnket, kérdezte, ki volt az, vallja be, én nem vallottam, mivel nem én voltam (nem is tudtam, hogy ez történt), de a kolléganőm sem vallott. Erre a tulaj közölte: akkor mindketten ki vagyunk rúgva.

Ne várd meg, míg idáig fajulnak a dolgok

2020. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kirúgnálak ha a főnököd lennék és az eltörése pillanata után nem szólsz erről a felettesednek vagy a főnöknek! Ha szólsz én selejtbe leírom, ha lehet! Ha meg nem szólsz és kiderül ki volt kirúgás. Őszinteség az első a főnök és alkalmazott között, nekem meg olyan alkalmazott nem kell, aki hazudik vagy nem vállalja a felelősséget!
2020. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vállald fel. Ha most meg is úszod, később is előkerülhet a téma (mondjuk 1 év múlva, céges vacsorán stb.), ahol majd mindig lapítanod kell. Nekem megérne egy esetleges 35 ezret, h nyugodtan aludjak és jöjjek be holnap is a melóhelyre. A főnök bizalmát sem árt, ha nem veszíted el egy toll miatt.
2020. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyből elkellet volna mondanom csak megijedtem, de hacsak így utólag mondom el mert egykisebb műtét miatt nem tudok menni csak 4-5 nap múlva mèg akkor jó blesz a helyzet szerintetek?
2020. jan. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!