Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalra utaltam egy bizonyos...

Fujiko kérdése:

Paypalra utaltam egy bizonyos összeget és nem jelenik meg ott. Most akkor elveszlett a pénzem?

Figyelt kérdés
Szóval apukám fiókjához kapcsoltam az én kártyámat és azon probalok fizetni, de kér tőlem egy megerősítő kódot ami ugy van hogy a kártyámról levon 400Ft-t és a leírásában lenne a kód. A pénzt levonta a kód/leírás sehol. Azóta eltelt mar 2 nap és őszintén nagyon ideges vagyok h most oda lett egy csomó pénzem a semmibe kb?

2020. márc. 5. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

ATYAISTEN!!! 400Ft???? Az aztán a csomó pénz.


Ott van a bankszamlakivonatodon a kód, az internetbankodban meg tudod nézni.

2020. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 400 Ft amit azért von le hogy annak a közleményében van a kód(ami egy limit feloldásához kér) A "csomó" pénz amit azonkivül én utaltam a paypalra hogy rajta legyen.
2020. márc. 5. 07:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem mit csináltál, mert hol kártyáról beszélsz, hol átutalásról. Egy biztos csak saját kártyát lehet hozzákapcsolni, és saját saját bankszámláról lehet feltölteni.
2020. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat 😅

Szóval van apukámnak egy fiókja amihez hozzá lehet kapcsolni több kártyát, én hozzá raktam az enyémet és elutaltam a paypalra xy összeget. Ezután jelent meg a paypal felületen az hogy 400Ft - al terhelik meg a kártyám aminek a közleményében lesz egy kód ami egy limit feloldásához kell és ezzel igazolom vissza a kárytát.

Na most a 400 Ft-t levonták de sehol sincs kód. Elutaltam az xy összeget amit ugye levont szóval most igy a pénz "lebeg a levegőben"

2020. márc. 5. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként olvasni tudsz? Apád fiókjához nem rendelheted hozzá a saját kártyád. Talán meglepő lesz számodra de az utalás és a kártyás fizetés olyan messze van egymástól mint makó jeruzsálemtől. Attól, hogy a kártyádat hozzárendelted a bankszámlaszámodról nem fog tudni a paypal. Vagyis a paypal annyit lát, hogy befutott hozzá egy utalás egy ismeretlen számlaszámról, nem tud vele mit kezdeni. Előbb utóbb majd visszautalja.
2020. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te meg tudsz normálisan válaszolni? Mert én szerintem normálisan tettem fel a kérdést 😃
2020. márc. 5. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy beterheljék azt 400 Ft-ot, ott lesz a kód.
2020. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megkaptam a kódot és jóváhagyta a rendszer a kártyámat viszont az elutalt összeg amit a paypalnak küldtem sehol sincs.
2020. márc. 5. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!