Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jött meg a pénz a...

HorváthJAni kérdése:

Miért nem jött meg a pénz a Pay-Pal fiókomra? (K&H e-bankon történt az utalás)

Figyelt kérdés
4 napja utaltam a K&H folyószámlámról pénzt a Pay-Pal fiókomra e-bankon keresztül. Mindenhol olvastam hogy 1-2 napot vehet igénybe a tranzakciól. Valaki nem tud segíteni hogy mi lehet a probléma? Olvastam olyat is hogy a közleménybe kellett volna írni valamit, ez igaz?

2020. márc. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam még ilyet, hogy saját PayPal fiókra utalni. Annak mi az értelme?
2020. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Olvastam olyat is hogy a közleménybe kellett volna írni valamit, ez igaz?"


Igen, igaz. Előbb-utóbb vissza fogod kapni a bankszámládra a pénzt.


"Annak mi az értelme?"


Vannak, akiknek nincs internetes vásárlásr alkalmas kártyájuk. Vagy annyira fosnak, hogy nem merik megadni egy meglehetősen biztonságos oldalon sem a kártyaadataikat. Nekik marad az átutalásos feltöltés, amivel lényegesen drágábban vásárolhatnak a pénzváltások miatt, mint a kártyások. És lényegesen lassabb is a folyamat, ha épp utalni is kell, mert nincs elég pénz a Paypalon a kinézett cuccra.

2020. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A közleménybe mit kellett volba írni?
2020. márc. 13. 06:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Saját Pay Palra egyenlegfeltöltés miatt utaltam
2020. márc. 13. 06:54
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A közleménybe mit kellett volba írni?"


Bejelentkezel Paypalra. Aztán Pénztárca, és jobb oldalt lesz egy gomb: "Pénzátutalás". Itt a Bejövő pénz alatt Pénz hozzáadása egyenleghez. Amit utána az "Átutalás azonosítója" alatt ír, azt kell közleménybe beírni utalásnál.


Ne felejtsd el ugyanennek az ablaknak az első pontját sem: "Olyan bankszámlát használjon, amelyet már csatolt a PayPalhoz". Azaz előtte csatold a bankszámlát a Paypalhoz.

2020. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ugye ha nem írtam a közleménybe semmit, a pénzemet mikor fogom visszakapni? És hibás tranzakcióért fognak díjat felszámítani?
2020. márc. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!