Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway online üzletépítés?...

Amway online üzletépítés? Létezik ilyen? Vagy még mindenki le van ragadva a házi termékbemutatóknál, házi marketingterveknél és tapsolós rendezvényeknél?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 18:51
 101/155 anonim ***** válasza:
71%
A 29%-osra ezentúl máshogy kell hivatkoznunk: már csak 28%-os. Mormoljunk el érte egy imát.
2020. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/155 anonim ***** válasza:
0%

#17:30


Szerencsére nem attól lesz valakinek a stílusa "útszéli", mert te azt mondod.


Sokkal inkább attól, hogy tükörbe nézel és látod.

2020. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/155 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy ebben keresem a logikát, de nem találom:


"Ti kompletten hulyek es remenytelenek vagytok, gratulalok edesanyatoknak es a kozoltatasnak az agymosashoz :D Remelem havi felmillio forintot megkerestek es mindenre van idotok, mert beloletek egy senki lett mar most"


Tehát azután lettem én komplett hülye, hogy megnéztem a számadatokat, amik alátámasztott, hivatalos adatok, és elvégeztem egy osztást, amire nem az jött ki, amit barátunk idebüfögött.


Gratulál édesanyámnak, hogy tudom használni az internetet, és megtanultam a matematika alapjait. Köszönöm szépen az ő nevében is. Ez egyébként tényleg eredmény, mert kis hazánkban nem mindenki képes ám erre, van, akinek a két említett szám hányadosa 5,5-re jön ki. Érettségi hete van, emberünk csak azért nem bukott volna meg, mert el sem jutott volna odáig.


Ha havi fél milliót megkeresünk, és mindenre van iddőnk, akkor szerintem igencsak sikeres és boldog emberek vagyunk. De ezt úgy állítja be, mintha a világ legrosszabb dolga lenne havi fél millió + sok szabadidő. Könyörgöm, ha valaki talál benne logikát, írja meg! :D


Ja, és belőlünk már egy senki lett. Azóta, hogy kommenteltünk ehhez a kérdéshez, és nem értettünk vele egyet. Eddig nem tudtam, hogy ez az intelligencia és a VALAKI-vé válás feltétele, de már ezt is tudom.

2020. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/155 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon okosat akartál mondani, de nagyon nem jött össze. A tükörben nem látod az útszéli stílust. :)


Fura, hogy ezt írod, mert szerintem én végig higgadt és tényszerű voltam, nem turkáltam a zsebedben, nem fikáztalak le, ellentétben veled, aki mindenki mást osztott, olyan dolgokban, amikről biztosan nem tudsz semmit. A te stílusod jóformán minden válaszodban proli volt, nem tudtál tényszerű adatokkal semmit alátámasztani, a számadatokra nem tudtál érdemben reagálni, minden egyes kérdésnél, új téma felvetésnél mindenkit betámadtál.

Ezt a nagyon egyszerű emberek szokták csinálni.

Én szeretek vitatkozni. Nem veszekedni, hanem vitázni. Hagyom magam meggyőzni, ha a másiknak vannak észérvei, adatai, és belátom, ha valamit rosszul tudtam.

Nos, tőled ilyesmit nem kaptam. A másik kommentelőtől sem.

2020. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/155 anonim ***** válasza:
18%

#17:31


Valóban. Ámde az a ti (= trollok) szegénységi bizonyítványotok.

2020. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/155 anonim ***** válasza:
37%

Én nem vagyok troll. Nem kamuzok, nem írok valótlant.

Munkaidőmnek vége, párom délutános, így ilyenkor netezek. Filmet nézek, nemsoká vacsorázok, közben gyakorizok.

Nem attól lesz troll valaki, hogy kérdéseket tesz fel, vagy tényadatokra vár, vagy nem ért egyet valakivel.

Emiatt letrollozni valakit, vagy útszéli stílust emlegetni, nagyon ostoba dolog. Várom a kifejtését, hogy mitől lennék útszéli.

A te kommentjeidből azt hiszem, bőven lehetne szemezgetni, de az enyémekből nemigen tudsz olyasmit bemásolni, ahol akár csak picit is útszéli lettem volna. Vagy nem tudod az útszéli szó jelentését.

2020. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/155 anonim ***** válasza:
0%

#101


Lehet.


Viszont, ha teszel utána 6 db nullát, akkor egy jóval kisebb számot fogsz kapni, mint amekkora összegű bónusz érkezik majd jövő pénteken 11 körül a számlámra. :)


Tudod, szépö csém, ha az életed arról szól, hogy másoknak segítesz, az busásan kifizetődik.


Téged meg nem irigyellek. A karma nem felejt.

2020. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/155 anonim ***** válasza:
85%

MLM-magyar szótár:

Kifogáskezelés = masszív terelés és hazugságcunami

2020. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/155 anonim ***** válasza:
84%

Mindegyik vigéc azzal proccol netszerte, h milliós jutalékokat kaszál havonta. 🤣 De vajon akkor miért névtelen fórumokon hirxetik az igét, ahelyett hogy hasonló szintű emberek társaságában elit bizniszklubokban múlatnák az időt...??? 🤣🤣🤣🤣🤣


Költői kérdés volt 😁

2020. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/155 anonim ***** válasza:
28%

Az itt véleményüket hangoztató szakértőknek van itt egy kis nyalánkság. Azoknak, akik bár nincsenek benne az üzletágban, soha nem is voltak, de véleményük azért van :D :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=tcFlTJ0XWJA


19.54-től 20.57-ig...

2020. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!