Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway online üzletépítés?...

Amway online üzletépítés? Létezik ilyen? Vagy még mindenki le van ragadva a házi termékbemutatóknál, házi marketingterveknél és tapsolós rendezvényeknél?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 18:51
 121/155 anonim ***** válasza:
88%

"Én már nagyon régen megtapasztaltam, hogy ha valamit igazán jól csinálsz, mindig lesznek olyanok, akiknek szálka leszel a szemükben. S mindig ők lesznek a leghangosabbak"


Itt valami nagyon nem kerek. Nekem az eddigiek alapján kicsit sem tűnik úgy, hogy te valamit jól csinálnál. Nekem az nem szakmaiság, és minden, csak nem hiteles, amikor valaki agresszióval reagál kérdésekre, mert érvelni nem tud. Amikor elkezd engem, a személyiségemet támadni, de számadatokra huszadik kérésre sem reagál semmit. Na ez nem a "jól csinálja" kategória.

Nem végzi jól a dolgát, nem képviseli megfelelően a céget, ami állítólag a betevő falatot biztosítja neki.

És ezt is támadásnak tudom be, hogy itt mindenki más a leghangosabb. Nem tudom, hol voltál az elmúlt néhány napban, de itt 2 ember volt, aki hangos és agresszív volt. A többiek nyugodtak voltak, kérdeztek, más kérdésekre válaszoltak (emberi kommunikáció!!!), érveltek, stb.

Ezekre a reakció volt a már sokszor emlegetett támadás, agresszió, személyeskedés. Jelen környezetben (írás, internet) ezt nevezhetjük hangosnak, és neked volt arra szükséged, hogy ezeket a fegyvereket igénybe vedd, hogy a hangosságoddal, az agresszióddal szerezz érvényt a szavaidnak.

Csakhogy - mint a való életben sem - itt sem így működik. Ha valaki elkezd kiabálni, attól nem lesz igaza. Talán azt hiheti, ő győzött, sőt biztosan sok esetben el is hiszik az ilyen emberek, de miért? Mert a több,iek ennél intelligensebbek, és nem reagálnak ilyen stílusban. Nem veszik fel a kesztyűt, nem kezdenek viszont-támadásba, így a támadó fél úgy érzi, ő győzött.

Ez a gyakorin is sokszor megfigyelhető, ha valaki már nem tud mit mondani, akkor jön a káromkodás. Bizonyos körökben biztosan célravezető, de kultúremberek körében nem.


"A termék eladja magát"

Ennél nagyobb baromság nincs. A termék nem adja el magát, mert annyira azért nem jó. Kell neki a ok-sok ügynök, meg reklám. Ajánlások.

Ha eladná magát, miért kéne állandóan újabb és újabb embereket beszervezni, hogy eladják? Ha eladná magát, akkor a vevő keresné meg a terméket, mert hallotta, hogy mennyire jó. Ehhez elég lenne városonként egyetlen bolt, vagy egyetlen értékesítő. Ahogy az több millió terméknél működik is: ha kell a vevőnek, akkor érte megy, vagy megrendeli. És még ezeknek a termékeknek is kell a reklám. De ezek mellett még a tukmálás is kell, és még így sem hajt elég hasznot, szóval nyugodtan engedjük el ezt az "eladja magát" témát, mert nem igaz.



"De vajon akkor miért névtelen fórumokon hirxetik az igét, ahelyett hogy hasonló szintű emberek társaságában elit bizniszklubokban múlatnák az időt...??? "


Tudom, költői kérdés volt.

De eszembe jutott valami erről.

Egyébként attól, hogy költői, teljesen jogos. Ha tényleg annyira jó ez a biznisz, miért nem látjuk, hogy az mlm-es ismerőseink néhány évente új kocsit vennének, vagy hitel nélkül tudnának nagyobb lakásba költözni, vagy csak akár évi 1-2 alkalommal elmennének valami luxusútra? Mindezt úgy, hogy tudjuk róluk, nincs valódi, bejelentett munkahelyük. Mert akkor tényleg láthatnánk, hogy ez működik. De ilyen egyet sem látunk. Akiről tudjuk, hogy új kocsit vett, vagy épp építkezik, azokról mind tudjuk, hogy jól menő építési vállalkozók, vagy hasonló.

És ne jöjjön senki Gidófalvival, aki 20-30 éve benne van, és vannak illegális ügyletei. Nem ilyenekre gondolok. Hanem mindenkinek a baráti, ismerősi körében létező átlagemberekre. Egyik sem vesz új kocsit mlm-ből.


Na és a lényeg: hogy tulajdonképpen miért nem kaptunk választ arra a kérdésre, hogy melyik is ez a csodacég? Mi okból kell titkolni, letagadni? Nos: az illető szégyelli. Ha büszke vagyok valamire, akkor nem titkolom, hanem a világba is kikiabálom. Nem hallgatom el, hiszen nekem jó, és azt akarom, hogy mások is megtudják. Állítólag ennek az embernek jó, sőt, hirdeti, hogy igenis működik, és arra buzdít mindenkit, hogy ismerje meg, szálljon be, legyen bátor, mert meg fog térülni. De mégis titkolja, és le is írta, azért, mert még többen elkezdenék fikázni.

Fura... ha valami igazán működik, akkor a tények beszélnek helyettem. Akkor ott lenne az említett új kocsi, a ház, a nyaralások, meg a bankszámla-kivonat. De ezek nincsenek. Csak üres ígéretek, titkok, sunnyogás, lapítás, stb.

Ha én szeretem a munkahelyem, és büszke vagyok rá, akkor nem tagadom le, hogy hol dolgozom. És nem érdekel, mások mit hallottak róla.

2020. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/155 anonim ***** válasza:
18%

""A termék eladja magát"


Ennél nagyobb baromság nincs. A termék nem adja el magát, mert annyira azért nem jó. Kell neki a ok-sok ügynök, meg reklám. Ajánlások. Ha eladná magát, miért kéne állandóan újabb és újabb embereket beszervezni, hogy eladják? Ha eladná magát, akkor a vevő keresné meg a terméket, mert hallotta, hogy mennyire jó. Ehhez elég lenne városonként egyetlen bolt, vagy egyetlen értékesítő. Ahogy az több millió terméknél működik is: ha kell a vevőnek, akkor érte megy, vagy megrendeli. És még ezeknek a termékeknek is kell a reklám. De ezek mellett még a tukmálás is kell, és még így sem hajt elég hasznot, szóval nyugodtan engedjük el ezt az "eladja magát" témát, mert nem igaz."



MLM-ben nincs reklám és nem termékeldásra szerveznek be embereket, hanem háloztépítésre. A vevő szol, hogy venni akar. az mlm-ben nincs bolt csak néhány központi raktár az egész országban. mivel egy MLM-es csak kb 10 vevőt szolgál ki nem elég falvanként 1 ember mert ennél több a vásárlo. tukmálásbol nem lesz törzsvevőd, mert az emberek nem szeretik a tukmálást. szoval pont ugy van ahogy az elején irtad, s az nem igaz h nem adja el magát. az a gond h te egy muködésképtelen elméletet állítasz fel s erre gyártasz cáfolatokat.


""De vajon akkor miért névtelen fórumokon hirxetik az igét, ahelyett hogy hasonló szintű emberek társaságában elit bizniszklubokban múlatnák az időt...??? "" Mert nem tudják, hogy neked ez gond. Én sem értem ha neked ez gond miért nem más kérdést olvasol. Ez egy szabad oszág mindenki ott beszélget ahol akar.


" De ilyen egyet sem látunk." én meg vezérigazgato ismerőst nem láttam, akkor az se muködik?


"mert meg fog térülni." mégis honnan kéne tudnunk h te eleget dolgozol e majd ehhez?


"Ha én szeretem a munkahelyem, és büszke vagyok rá, akkor nem tagadom le, hogy hol dolgozom. És nem érdekel, mások mit hallottak róla." mégsem olvastunk semmit erről a hiperszuper munkahelyedről

2020. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/155 anonim ***** válasza:
79%

Most csak a legutolsó kérdésre, bár nem engem kérdeztél...


Ha az lenne a kérdés, h dolgozik -e valaki a Boschnál, Unilevernél, stb stb., biztosan leírnám, h igen, én ott dolgozom. Mert nincs titkolnivslóm. Bezzeg az mlm-esek folyamatosan lebegtetik, h milyen hiperszuper cég, de SOHA nem árilják el h melyik is az konkrétan.

2020. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/155 anonim ***** válasza:
63%
ja hát igy én is tudok irni, ha én meg MLM-es lennék, akkor biztosan leirnám, melyik az elláto cégem. sőt ha szárnyaim lennének akkor meg ez meg az stb stb
2020. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/155 anonim ***** válasza:
18%
csak azt az aproságot fejelted el, hogy nem az a kérdés, hogy ki hol dolgozik
2020. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/155 anonim ***** válasza:
81%
De a kérdés lényege az amway és wz mlm!
2020. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/155 anonim ***** válasza:
62%

na jo de ak

i másik cégnél van az miért mondja azt h amway?

2020. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/155 anonim ***** válasza:
71%

Ne tekeregjen, mert Hiteltelen!! Benyögi, h milyen tuti MLM cég, de nem árulja el a nevét. Szá akmas és nevetséges.


Régebben az amway ügynöķök is vetítettekvmindenfélét, mesés meggazdagodási lehetőség. Stb stb.... és többóráy győzködés alatt semvkerült elő a cég neve! Mert akkor a beszervezendő lúzerek a másodim percben kitessékelték volna... 😂😂😂😂

2020. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/155 anonim ***** válasza:
18%
ha gyözködés van akkor már régen rossz az egész
2020. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/155 anonim ***** válasza:
81%

Hú, a hosszú válaszomból erre-arra reagált (szóban azt mondanám, alkalmi süket, csak azt hall meg, amit akar - de írásban ezt hogy nevezzük?).

Pl. hogy nekem miért gond, miért olvasom ezt a kérdést?

Álljunk meg... hol írtam, hogy gond? Engem érdekel ez a téma, ezért követem a kérdést már 13 oldal óta.

Mi az oka, hogy megint kiforgatod a szavaimat?


Meg hogy miért nem írom le akkor, hogy hol dolgozom?

Uhh... talán mert nem ez volt a kérdés, és később sem ez lett a téma? Ha valaki az én munkahelyemről tenne fel kérdést, releváns választ tudnék adni rá, érvekkel, és egy pillanatig nem tagadnám le, hogy ott dolgozom. Hiszen onnan vannak az információim, hogy ott vagyok, átélem, tapasztalom.

Ahogyan ez meg is történik az adott kérdéseknél. Nem egy kérdés van a GYK-n az én munkahelyemről is, mivel elég nagy multi. Néha rákeresek, szoktam ott válaszolni. Nem egyszer meg is köszönték privátban is. Na, ha egy ilyen kérdésnél találkozunk, én nem fogom letagadni, hogy hol dolgozom!

De jelen helyzetben az én munkahelyemnek továbbra sincs köze a feltett kérdéshez.

2020. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!