Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway online üzletépítés?...

Amway online üzletépítés? Létezik ilyen? Vagy még mindenki le van ragadva a házi termékbemutatóknál, házi marketingterveknél és tapsolós rendezvényeknél?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 18:51
 111/155 anonim ***** válasza:
9%

#111

Ez egyébként nagyon igaz. Viszont erre is csak a “vélemények” fognak jönni az ösztöndíjas tudós kommentelőinktől :D

2020. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/155 anonim ***** válasza:
5%
Nem baj. Én már nagyon régen megtapasztaltam, hogy ha valamit igazán jól csinálsz, mindig lesznek olyanok, akiknek szálka leszel a szemükben. S mindig ők lesznek a leghangosabbak, de ez nem véletlen. "Muszáj" hangosnak lenniük, mert ők vannak a legkevesebben. Hangerővel kompenzálnak. Mással nem tudnak.
2020. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/155 anonim ***** válasza:
65%
Látjátok, ezek a nagy mlm mágusok még 3 nap után sem voltak képesek elengedni a témát, annyira túl kell kompenzálniuk, hogy igazából minden ember szánalmas kóklerként tekint rájuk. Én már csak azért vagyok itt hogy a vergődésükön röhögjek. :D
2020. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/155 anonim ***** válasza:
65%
113: csatlakozom hozzád! :)))
2020. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/155 anonim ***** válasza:
10%
Én egyébként meg mindig nem vagyok mlm-es, nem tudom miért olyan nehéz ezt felfogni :D egyszerűen csak veletek ellentétben én tudom miről beszélek
2020. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/155 anonim ***** válasza:
16%
A valódi MLM-esek vannak annyira intelligensek, hogy nem járkálnak, pláne nem kommentelnek ilyen szenny oldalakon
2020. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/155 anonim ***** válasza:
27%

És akkor te miért komentelsz ilyen szeny oldalon?


Amugy meg létezik online MLM, de szerintem a személyes marketing terv továbbra is alap. Termékbemutatorameg tapsolos rendezvényre nem nagyon van szukség az építéshez, az azoknak valo akik már benne vannak. Igaz én maradi vagyok s ezt tukrözi a véleményem is.

2020. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/155 anonim ***** válasza:
10%
Én belevágtam az Amwayba ,azon belül is Schwarz rendszerben próbáltam szerencsét. Aki meg sem próbálta,az semmit sem tud az egészről. Olyan emberekkel találkoztam, akik már csak ebből éltek,nem is rosszul és nem voltak elszállva maguktól. Olyan változásokat értek, hogy 26 év után leszoktam a dohányzásról. Soha nem gondoltam volna, hogy sikerül. Az Amwayesek azt mondják, hogy ők csak úgy tudnak pénzt keresni, ha MÁSOKAT MEGTANÍTANAK PÉNZT KERESNI! Nem tudom ,hogy értitek ezt a mondatot? Ahhoz hogy én pénzt keressek,meg kell tanítanom az alattam lévőket, hogy ezzel az üzleti lehetőséggel pénzt keressenek. Ők másolják a szponzorok példáját és ők is ugyanezt teszik.Sokan azt hiszik, hogy abből van a pénz, hogy terméket tukmálnak. Ez hülyeség. A termék eladja magát. Aki ráérez erre az üzletre, az úgyis ezeket a termékeket fogja használni, hisz akkor tudja hitelesen bemutatni,ha ő is azt használja,ráadásul ahogy szinteket lép,úgy egyre több kedvezményt kap a vásárlásaiból,amit jóváírnak és egy idő után olcsóbb,mint a bolti termékek. Nekem a szponzorom azt mondta,hogy ebben az üzletben a legfontosabb az ember és nem a termék. A termék csak eszköz. A rossz hírem az, hogy szerintem nem megy online. Már a marketingterv és az utótalálkozó között eltelt 1-2 nap is sok,mert ha belelkesül a marketingtervtől,akkor a munkahelyén,baráti körben elkezd lelkesen beszélgetni másokkal,hogy mit halott,de sajnos a sok negatív visszajelzés miatt elmegy a kedve. Az olyan visszajelzések,mint amiket előrébb olvasni. Én abbahagytam. Voltak meghívások,sikerek,csalódások. DE!!! Amit másfél év alatt tanultam,azt a mostani életemben is tudom kamatoztatni. Máshogy megyek állásinterjúra,mint azelött,máshogy intézek ügyeket mint régen és még sorolhatnám. Köszönöm nekik, hogy önzetlenűl segítettek és megtanítottak sok dologra és amikor úgy döntöttem, hogy vége,nem folytatom, senki nem kérte számon a belém fektetett energiát. Talán ennek köszönhetően próbálom most őket védeni. Ahhoz hogy valakinek ez sikerüljön, nagyon sok mindennek kell együtt lennie. Fúgg a szponzorvonaltól a szponzortól, a családi háttértől,a barátoktól,a munkatársaktól és legfőképpen attól,hogy mennyire van szűksége valakinek a pénzre.
2020. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/155 anonim ***** válasza:
72%

Tehát akkor állásinterjúkra kell járnod, ha meg akarsz élni, mert ebből nem megy, pedig már csinálod egy ideje...

Erről beszéltem: valaki lelkes, akarja, csinálja, már eltelt x idő, de muszáj mellette rendes bejelentett állást vállalni, mert valamiből élni kell. Tehát az ember csak úgy tudja csinálni, hogy a szabadidejét áldozza fel, a családjától veszi el az időt, hobbija nincs, vagy nincs rá idő. És ez megy évekig, mert sok-sok évig nem tudsz belőle megélni. Megnézem, melyik feleség fogja támogatni, hogy a férjnek soha nincs ideje semmire, és nem törődik sem vele, sem a gyerekekkel. Amíg 2 "állást" kell vinnie, és az egyikből évekig csak pár fillér jön be, addig ezt nyugodtan hívhatjuk úgy is, hogy egy család tönkrevágása.

2020. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/155 anonim ***** válasza:
0%
van aki MLM nélkul is erre kényszerul. a feleség elmehet dolgozni s akkor könnyebb lesz.
2020. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!