Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A fizetésem teljesen elmegy a...

A fizetésem teljesen elmegy a lakásra és az étkezésre, halott ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos az a baj, hogy tényleg semmit nem engedhetek meg magamnak, fizetem a lakást, és tudok venni ételt magamnak, de a fizetésem tényleg csak erre elég. Egyszerűen nem tudok ennél jobban spórolni, a cipőm is szét van szakadva de arra sincs szívem költeni.

Ez az élet értelme? Annyit keresni, hogy ne haljunk éhen és ennyi?

Kipróbáltam például a hétvégén egy elektromos rollert, nagyon élveztem menni vele, otthon megnéztem mennyibe kerül, és nem tudok 130.000Ft-ot kiadni. Elgondolkodtam, hogy nem autót, de még ilyent sem engedhetek meg magamnak. Annyira semmit érőnek és szánalmasnak érzem magam. Teljesen értelmetlen az életem. Nyaralni sem voltam soha, és ezek a dolgok fájnak nekem. Tudom nem ebben kell mérni a boldogságot, és nem az anyagi javak fontosak, de azért csak venne ezt azt magának az ember :(



2020. máj. 11. 21:56
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De amúgy is mindegy hova megy az ember. Pesten többet keres az ember, de sokkal drágább az albérlet, vidéken olcsóbb, de kevesebbet keresel. Mindegy hova költözök, mindenhol ez van :/ Ugyan úgy nem engedhetek meg semmit sem, soha.
2020. máj. 11. 22:19
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
De nincs olcsóbb kiadó lakás?
2020. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nincs, így is jó áron kapom. Maximum ha szobát bérlek valami lebujban 10 másik idegen szobatársal.
2020. máj. 11. 22:22
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megye?
2020. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
De ne akarjunk többet kihozni ebből, ez van és kész. Az életemnek továbbra sem látom értelmét. Teljesen ki vagyok szolgáltatva, semmi értelme.
2020. máj. 11. 22:27
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első adandó alkalommal tessék ezt a trágya helyet otthagyni.
2020. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Lesz lehetőséged később váltani,mindennap dolgozni 110 ezer nettó+ 40-50 ezer boriték borzalom kategória,ennél normál esetben bárhol jobbat találni
2020. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Hát lehet találni, csak nem könnyű. :/ Meg belefáradtam, évenként munkahelyet váltok és mindegyik borzalom, vagy a munkakörülmény, vagy a főnökség vagy a pénz nagyon kevés... Nem hiszem, hogy bárhol jobb lenne, inkább megnyugvók. Ez van és kész, kompetenciáimért ennyit fizetnek, ennyit érek.

Amúgy is diszkalkuliám van, örüljek, hogy alkalmaznak

2020. máj. 11. 22:56
 19/31 anonim ***** válasza:
62%

Férfi vagy nő vagy? Milyen korú? Van valami tényező, ami miatt nem szeretnél elszakadni a jelenlegi helyedről? (Család, rokonok)


Sajnálom, hogy ide jutottál, de hidd el, sokkal több lehetőséged van az életben. Ha még fiatal vagy, 30 év alatt, és a járvány is csendesedik, kimehetnél au-pairnek egy fejlettebb európai országba. Fontos, hogy jól válaszd meg a családot. Általában nagyon könnyű munka, nem kell szállásra és étkezésre költened, ellenben kapsz úgy egy itthoni minimálbérnek megfelelő zaebpénzt, amit magadra költhetsz. Közben nyelvet is tanulhatsz. Nagyon tudom ajánlani Hollandiát erre a célra. Ha már beszélsz angolul, elmehetsz olyan helyre dolgozni, ahol szintén állják a szállásod, esetleg az étkezéseidet is. (Légiutas-kisérő, folyami hajóra szobalány/konyhai kisegítő/recepciós, eseteleg ha kapacitásod van rá, kamionsofőr.)


Tudom nagyon ajánlani a vendéglátást is. Itthon pincérként is jól lehet keresni. Igaz nagyon pörgős munka, de anyagilag megéri. Reméljük pár hónap alatt lassan visszaáll a turizmus a járvány előtti szintre.


Esetleg átképezhetnéd magad informatikusnak is, ezt most az állam is támogatja.

2020. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kerestem 120ezret is pár éve, bár én nem bereltem egy egész lakást egyedul, plane ha csak aludni járok haza, mert ez egyszerűen felesleges és luxus. 1 szobát béreltem, össz-vissz volt 35ezer rezsivel együtt, mert 4en laktunk egy nagyobb lakásban. Cserébe 1 év alatt felreraktam 500ezret,volt meg tartalekom s vettem egy autót. Mostmar dupla annyit keresek, kiadasom nem sokkal több
2020. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!