Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ciki 25 évesen gyakornoknak...

Ciki 25 évesen gyakornoknak lenni?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet,hog gimi után kihagytam 1 évet,utazgattam,nyelvvizsgáztam.

Utána elmentem egy szakra(ami nem érdekelt,de a szüleim mindenképpen ezt akarták ), 2 év utàn otthagytam.

Utána jöttem a jelenlegi szakonra ,amit imádok! (Gazdasági szak, Corvinus)

Eléggé későn érő típus vagyok.

Szóval 25 vagyok és most fogom kezdeni a jelenlegi szakomon a 3.évemet. (Utolsót) utána mennék még mesterre is.

Tavaly nyáron és első félévben gyakornok voltam egy cégnél,aztán vozsgaidőszakban ott kellett hagynom,mert túl sok volt egyezerre. (Akkor 24 voltam)

Most 25 vagyok és megint mennék gyakornokira,hívott is 1-2 cég.

Szerintetek ennyi idősen nem lesz ciki? Rengeteg helyen làttam,hogy 25 a korhatár ha nem vagy nappalis. Igaz én nappalis vagyok,de ez olyan érzést kelt bennem,hogy kifutok az időből.:D

Mi a véleményetek erről az egészről?

25N



2020. júl. 5. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt irjuk, hogy ciki, akkor inkabb elmesz arufeltoltonek? Elegge ciki 25 eves fejjel ilyen gyerekes gondolatokon evodni.
2020. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén szólva fogalmam sincs melyik gyakornokom hány éves volt.

Interjún rá szoktam kérdezni miért nincsenek egyenesben, de ha erre tud normálisan válaszolni, akkor nincs további jelentősége.

2020. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, ha cikinek érzed nyugodtan menj el recepciósnak, vagy bárminek. Nem kötelező gyakornokként dolgozni.

Az igazi véleményem, hogy egyáltalán nem érdekel mit csinálsz. Akarsz a szakmádban dolgozni vagy sem? Könyörgöm, 25 évesen ilyen kérdést feltenni..

Lesz még 40 éved a munkára.

2020. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam a véleményekre.....nem kell leüvölteni jézusom
2020. júl. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!