Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Titánuzl...

Valaki vásárolt már a Titánuzlet.com-on? A Titán Consulting.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék a véleményetekre, vásároltatok-e erről az oldalról valaha valamit?

Én a napokban szerettem volna tőlük vásárolni, de le akartam mondani a rendelést. A Fizetés átutalással történt. A mai napon le akartam mondani a rendelést, de azon a telefonszámon ami az oldalon volt, egyszerűen nem lehetett őket elérni. kb 70X hívtam mire felvette a hölgyike. elmondtam a panaszom, illetve közöltem vele hogy szeretném visszakapni az utalt összeget.


De közölte, hogy írásban kell lemondani. Ezt megtettem. Viszont tartok attól, hogy ez egy kamu oldal.


Nektek van ezzel a webshoppal bármilyen tapasztalatotok?



[link]



2020. júl. 9. 13:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/174 anonim válasza:
100%
Sajnos, mi is belefutottunk az átverésükbe. Fizettünk, kiszállítás email stb. Termék nincs, pénz sem. Elérni lehetetlen ôket. Most fogyasztóvédelemhez és rendôrséghez fordulunk csalás miatt. Más próbálta ôket feljelenteni?
2020. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/174 anonim válasza:
100%
DPD futárral beszéltem, a mi rendelésünket ki se hoznák a súlya miatt. Szóval buktuk.
2020. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/174 anonim ***** válasza:
73%

Nekem csak az nem tetszett néhány hozzászólásnál ( 1.és 3.),hogy ők kapásból lekreténezték azt,aki ketelkedett egy cégben.Csak azért,mert normális a honlap,és vannak tájékoztotók szallításról,stb...

Mert kis hazánk bizony arról híres,hogy soha egy cég,vállakozó,neadjisten webáruház soha de soha nem vert át senkit...Ja. nem. Tisztelet a kivételnek.

Sajnálom,akinek oda a pénze.

Remélem mindenki megteszi a kellő lépést.

2020. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/174 cspmreg ***** válasza:
73%

No szóval...

Szerintem sem kellene ekézni azt, aki kételkedik. Lehet, hogy ő már tapasztaltabb, mint aki nem.

A webshopjuk tartalma sajnos még mindig elérhető. Tegnap még Google reklám által ajánlottan botlottam beléjük. (Egy konkrét termékre rákeresve.)

Aztán a többi "ajánlatukat" is megnéztem.

Irreálisan alacsony eladási árakat ajánlanak. És szerény véleményem szerint pont ez alapozhatja meg a csalás tényállását tevékenységükkel kapcsolatban. Már az ajánlattételük időpontjában tudniuk kellett, hogy nem fogják tudni teljesíteni a szerződést.

Szerintem egyértelműen rendőrségi ügy. (Ha valaki károsult.)

Az esetleg még optimistán gondolkodóknak pedig figyelmébe ajánlom, hogy a cég vesztesége 2017-ben 77 MFt, 2018-ban 9 Mft volt.

Ezzel a cég saját tőkéje negatív lett (-45 MFt), tulajdonosa, ügyvezetője januárban változott (címe:Tiszakóród, faluszél, ahol még a Google autó sem jár...), valamint ellene már a NAV végrehajtást is kezdeményezett.

Hab a tortán, hogy a vételár kiegyenlítését utalással fogadva a saját ASZF-jüknek mondanak ellent, ugyanis annak 6. pontja szerint "A Webáruházban kizárólag bankkártyás fizetésre van lehetőség. ...".

(Gondolom a számlavezető bankjuk már régen felmonta a megállapodást erről...)

2020. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/174 SaltyNYH ***** válasza:
65%

Kiszemeltem egy telefont, 88.000-ért listázzák, de sehol máshol nem lehet megkapni 220.000 alatt!!! Ez gyanús volt, gondoltam, kipróbálom őket egy 3eFt-os drónon. 07.09-én utaltam át a drón árát, másnap jött az e-mail, hogy feladták, de azóta semmi.


HA LESZ RENDŐRSÉGI FELJELENTÉS, CSATLAKOZOM - NEM A 3eFt MIATT, HANEM AZ ELV MIATT!

2020. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/174 SaltyNYH ***** válasza:
100%

Hazugság, hogy nem érdemes rendőrségi feljelentést tenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahogy látom, van akitől több, mint 100eFt-ot csaltak ki. Ez már gazdasági bűncselekmény kategória. Van rengeteg konkrét nyom, amin a rendőrség elindulhat: pl a bankszámlaszám, amire utaltuk a pénzt. Ha erről idő közben készpénzfelvétel történt, akkor a bank a hatóságnak kiadja, melyik ATM-en, melyik bankkártyával vették ki. Az ATM-en van kamera! Ha pedig még a számlán van, akkor a hatóságnak joga van zároltatni. Igenis KELL feljelentést tenni!!!

A Békéltető Testület, már bocs, de egy sóhivatal kb...

2020. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/174 Znpt ***** válasza:
Üdv! Nekem 28 ezrem ugrott. Így két okom van rá, hogy járjunk a végére. Van itt köutetek, aki már csinált ilyet? Kérem ossza meg tapasztalatát.
2020. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/174 anonim válasza:

Sziasztok,

Én hétvégén rendeltem,volt egy rossz érzésem,hogy csak előre fizetés lehetséges,de csak náluk volt az a termék,abban a színben..Fizetés visszaigazoló email megjött még vasárnap,azóta semmi,bár csak 3 nap telt el,de ma próbáltam elérni őket telefonon,semmi eredmény,pedig vagy 30x tárcsáztam,vagy foglalt,vagy nem elérhető a hívószám..Emailt küldtem külön és a weboldalon is,hogy mi a helyzet a kiszállítással..Nem nagy összeg,de ha bukom,biztosan nem hagyom annyiban. ÁSZF-ben olvastam:A Titán Bolt nem vállal felelősséget a késedelmes vagy elmaradó szállítás miatt esetlegesen felmerülő semmilyen kárért.Ez azt jelenti,hogy ha nem szállítják ki,akkor ennyi??

2020. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/174 Znpt ***** válasza:
63%
Amit megtudtam: 50 ezer Ft fölött (lehet ez többünk összesenje is) feljelentésnek van értelme. Ismeretlen tettes ellen, csalás gyanúja, rendőrségi intézkedést kérünk. A cég székhelye szerinti illetékes rendőrségen-akár e-mailben is. Ha többen adjuk be akkor kellenek a személyes adatok a feljelentéshez.
2020. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/174 SaltyNYH ***** válasza:
54%

"Ez azt jelenti,hogy ha nem szállítják ki,akkor ennyi??"

Nyilván nem. Az ilyen típusú ügyek kezelésére nem alkothat saját feje után szabályokat senki, erre vannak jogszabályok.


Ha elolvastad a korábbi 47 hozzászólást, világossá válhatott számodra, hogy a titanuzlet.com egyértelműen csaló webshop, és 99,99%, hogy semmilyen terméket nem fogunk megkapni. Van, akit több, mint 100 ezerrel károsítottak meg. Ez már gazdasági bűncselekmény kategória, tehát NEM a Békéltető Testülethez tartozik, hanem a rendőrséghez. Privát üzenetben megadtam többeknek az e-mail címemet, ha akartok rendőrségi feljelentést, én is csatlakoznék, de én csak 3eFt+postaköltséget utaltam nekik, azzal én nem tehetek feljelentést még.

2020. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!