Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Titánuzl...

Valaki vásárolt már a Titánuzlet.com-on? A Titán Consulting.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék a véleményetekre, vásároltatok-e erről az oldalról valaha valamit?

Én a napokban szerettem volna tőlük vásárolni, de le akartam mondani a rendelést. A Fizetés átutalással történt. A mai napon le akartam mondani a rendelést, de azon a telefonszámon ami az oldalon volt, egyszerűen nem lehetett őket elérni. kb 70X hívtam mire felvette a hölgyike. elmondtam a panaszom, illetve közöltem vele hogy szeretném visszakapni az utalt összeget.


De közölte, hogy írásban kell lemondani. Ezt megtettem. Viszont tartok attól, hogy ez egy kamu oldal.


Nektek van ezzel a webshoppal bármilyen tapasztalatotok?



[link]



2020. júl. 9. 13:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 anonim ***** válasza:
Előbb várd meg az ÁSZF-ben foglalt határidő lejártát, mert addig jogszerűen utalhat, akár az utolsó napon is.
2020. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/174 Ancsa8 ***** válasza:
Én ma beszéltem a Fogyasztóvédelemmel, és azt tanácsolták, hogy a panaszommal a Békéltető Testülethez forduljak, mert a feljelentés felesleges, nem fognak vele foglalkozni. Ma én is küldtem nekik egy e-mailt, hogy elállok a vásárlástól, és utalják vissza a pénzt. Az ÁSZF szerint erre 14 napjuk van.
2020. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/174 anonim ***** válasza:
96%

Azért szerintem elég furcsa, hogy egy telefont ami az árukeresőn legolcsóbban 70000 Forint,ezen a webshopon 25000-ért hozzám dobják, úgy hogy még hasznuk is van rajta...természetesen utaljak előre és közben a telefont vagy nem veszik fel , vagy foglalt! Miért kell előre utalni, ha a cég bejegyzett tőkéje 27 millió és körübelül 37M a nettó árbevételük 2018-ban?

2020.06.20-án 3 fő volt a létszám ebből kettő vezető!

2020. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/174 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos én így jártam. 0 reakció az email ekre hivasokra! Mindenkit kérek ne hagyja a csaló cég lehuzasat! Mindenki jelentse fel és a fogyasztó védelemhez is jelentse be! Iszonyú milliokrol van szó, rengeteg a károsult!!! Senki ne vásároljon tőlük!
2020. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/174 anonim ***** válasza:

Huh. Még jó hogy nem utaltam :-(

Majd írjátok már meg,visszakaptátok-e a pénzt

2020. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/174 anonim ***** válasza:
66%

Azért az első és a harmadik hozzászólónak ajánlanám figyelmébe a történetet. Szerinte ostpbak vagyunk és ugyanmár miért kondítjuk a vészharangot.

Na ezért

2020. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/174 anonim ***** válasza:
64%
Az első és a harmadik felszólaló ugyanaz...ő vagy nagyon buta, vagy közreműködik!
2020. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/174 anonim ***** válasza:
49%
Írjátok meg légyszíves hogy a ti ugyetek hogyan alakul! Légyszíves ne hagyjátok annyiban! Minnel több a feljelentés, bírósági ügy annál több az esélyünk, és gondoljátok át percről percre mennyi a károsult!
2020. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/174 Ancsa8 ***** válasza:
56%
A fogyasztóvédelem csak azzal a részével foglalkozik, hogy nem küldenek választ az e-mailekre. Viszont azt is mondták, hogy erre 30 napja van a cégnek... én ma bejelentettem a Békéltető Testületnél.
2020. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/174 anonim ***** válasza:
35%

"Az első és a harmadik felszólaló ugyanaz...ő vagy nagyon buta, vagy közreműködik!"


Nem ugyanaz a két hozzászóló. Miért lenne közreműködés az, hogy idézem a kifogásolt cég általános szerződési feltételeit, ami egyrészt nyilvánosan közzé van téve, másrészt ez alapján járnak el a szerződéseik (a rendelésed egy szerződés) tekintetében.


"ő vagy nagyon buta, vagy közreműködik!"

Valóban, a legbutább emberek felmennek a netre és tájékozódnak abban a témában amiről a kérdés szól, és objektív érveket gyűjtenek a válaszadáshoz. Bezzeg te, az okos, a nagy eszével csak annyit bírt csinálni hogy összeesküvés-elméleteket gyárt gyanúsítgat meg személyeskedik, meg rögtön a bírósággal meg feljelentéssel jön. Mennyire tetszik paranoidnak lenni? Vagy kreténnek.


"vagy közreműködik!"

Há közreműködik! Hiszen ha bárkinek ellentétes véleménye van mint a tiéd, az már veszélyes ellenség, aki a másik pártját fogja, sőt egyenesen Titénék beépített titkos ügynöke meg fő védelmezője és szószólója.

2020. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!