Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Titánuzl...

Valaki vásárolt már a Titánuzlet.com-on? A Titán Consulting.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék a véleményetekre, vásároltatok-e erről az oldalról valaha valamit?

Én a napokban szerettem volna tőlük vásárolni, de le akartam mondani a rendelést. A Fizetés átutalással történt. A mai napon le akartam mondani a rendelést, de azon a telefonszámon ami az oldalon volt, egyszerűen nem lehetett őket elérni. kb 70X hívtam mire felvette a hölgyike. elmondtam a panaszom, illetve közöltem vele hogy szeretném visszakapni az utalt összeget.


De közölte, hogy írásban kell lemondani. Ezt megtettem. Viszont tartok attól, hogy ez egy kamu oldal.


Nektek van ezzel a webshoppal bármilyen tapasztalatotok?



[link]



2020. júl. 9. 13:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/174 Ancsa8 ***** válasza:
100%
Szerintem is egy közös feljelentés kellene, talán úgy van esély. Az általam vásárolt termék nem éri el az 50 ezer Ft-ot, és valószínűleg vagyunk így többen is.
2020. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/174 VereskeAgi ***** válasza:
100%

Üdvözlet Mindenkinek!

Akkor én még tovább szépítem a mesét. Hétvégén az Extrém Digital oldalán keresgéltem, és találtam egy órát, amely bontott termékként volt kedvező áron hirdetve. Rákattintottam, hogy megvásárolom, és átirányított a Titan Consulting oldalára. Mivel még nem hallottam a cégről, megnéztem az ASZF-jüket, a szállítási feltételeket, a garanciát stb. Elég összeszedettnek találtam, meg hát kis biztonságot az is nyújtott, hogy az extrém oldaláról lettem ide navigálva (tudomásom szerint az extrém digital összeolvadt az emaggal, így nem gyanakodtam, hogy más oldalra navigál), ezért megvásároltam egy órát. Ez péntek este volt. Szombat délelőtt elutaltam a pénzt. Szombat délben felhívott egy hölgy privát számról, hogy jól látja-e, hogy elutaltam a pénzt? Mivel tudta miről van szó, a nevemen szólított, nem gyanakodtam, mondtam, hogy igen. Egyeztettünk szállítási címet, kérdeztem, mikor szállítják, azt mondta, hogy a héten. Hétfőn írtam nekik a weboldalon keresztül a fiókomba belépve egy üzenetet, de nem kaptam választ. Telefonon nem lehet őket hívni, mert vagy foglalt, vagy ki van kapcsolva, egyszer kicsörgött, de senki nem vette fel. Felhívtam az extrém digitalt, próbáltam érdeklődni a rendelés felől, és akkor kaptam hátsó fali infarktust, amikor azt mondták, hogy semmilyen kapcsolatuk nincs ezzel a céggel. Ezután kezdtem keresgetni a neten, és itt olvasom az előttem szólókat, hogy nem csak én jártam így.

Szóval igen, belátom szőke vagyok, nem lett volna szabad így utalnom, és már szombaton gyanakodnom kellett volna, hogy a hívás privát számról jött. De nem gyanakodtam. Most viszont már nem csak gyanakszom, hanem az összes iratommal együtt megyek ma és megteszem a rendőrségen a feljelentést. Mert úgy látom, hogy nem vagyok egyedül. És igen, ez már gazdasági bűncselekmény erősen. Javaslom, hogy mindenki, aki így járt tegye meg a feljelentést. Ez már nem a Békéltető Testületre tartozik.

2020. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/174 SaltyNYH ***** válasza:
100%

"Amit megtudtam: 50 ezer Ft fölött (lehet ez többünk összesenje is) feljelentésnek van értelme. "


Köszi! Ez jó hír, mivel már az első kollégának több, mint 100 ezer forintja van a webshopnál. Ehhez hozzá jön a Te 28 ezred, az én 3e+postám. És a többiek, akik még ezután találják meg ezt a témát.

2020. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/174 Znpt ***** válasza:
100%
Akkor ki csatlakozik? És hogyan gyűjtsük be az adatokat?
2020. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/174 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem feljelentést csalás miatt ismeretlen tettes ellen, az enyém is szabálysértési alatt van (30e), de üzletszerű és folytatólagos.
2020. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/174 anonim ***** válasza:
100%
Lakóhely szerinti rendőrséghez kell címezni, vagy oda beadni, én az ügyfélkapun keresztül tettem bejelentést. Akit érdekel priviben megadom a beadványazonosítót, azt fel lehet tünteni és akkor össze tudják vonni az ügyeket.
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/174 Bubachangh válasza:
100%
Szerintem mindenkinek a területileg illetékes rendőrkapitányságon kellene feljelentést tennie.
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/174 Znpt ***** válasza:
100%
Írtam a II. kerületi rendőrkapitányságnak (ide vezető linkkel és a cég Opten adataival), hogy mit tanácsolnak.
2020. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/174 anonim ***** válasza:
100%

Én jelezném a helyetekben a cégnek is a problémát, aki székhelyszolgáltatást nyújt nekik:

[link]

2020. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/174 d.ági ***** válasza:
100%
Én is belefutottam, igaz csak 14 ezer Ft-om bánja, de a véleményem ugyanez, kamu a webshop. Vasárnap vásároltam és fizettem, addig minden rendben ment, visszaigazolták, hogy befogadták a fizetést. Ma próbáltam hívni őket, nekem se veszik fel a telefont, valamint nem válaszolnak a leveleimre sem. Én is bejelentem, amennyiben a héten nem kapok választ illetve csomagot.
2020. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!