Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Környező országok közül...

Környező országok közül melyik az ahol az ott élő, munkanélküli ember kap támogatást?

Figyelt kérdés
Pl. Ausztriában, Szlovéniában, Szlovákiában kap az ember támogatást ha munkanélküli, hogy ne haljon éhen mint itthon?

2020. júl. 26. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

goggle


Beírod, hogy munkanélküli ellátás Németország, stb.


Példa: Németország.


"kitevő munkanélküli segély 50 éven aluliaknál az eddigi 12 hónap helyett 15 hónapig jár, amennyiben a folyósítási idő a május-decemberi időszakban érne véget. Az 50 éven felüli munkanélkülieknél a folyósítási időtartamot több lépésben 24 hónapra emelik."

2020. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

"hogy ne haljon éhen mint itthon?"


Álláskeresési járadék nem mond semmit? :D

2020. júl. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Amit csak X ledolgozott év után kapsz, 3 hónapig, akkora összeget hogy a TB-t alig tudod belőle kifizetni? A kérdést akkor módosítanám annyival hogy "ahol normálisan támogatják azt aki rászorul".
2020. júl. 27. 13:11
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Tehát az a bajod hogy nem támogatják az ingyenélőket. Hát ez is egy nézőpont.
2020. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ingyen élő? Most tudod hányan veszítették el a munkájukat nem a saját hibájukból a ki.baxott vírus miatt? Tudod hányan keresnek folyamatosna munkát úgy hogy egy roh.adt válaszra sem méltatnak? Ki itt az ingyen élő? Nem minden munkanélküli az, de kívánom kerülj hasonló helyzetbe és akkor ne kérjél támogatást se, menjél akárhova dolgozni, főleg ha fel sem vesznek, hajrá!
2020. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha legalább volt egy év munkaviszonyuk az elmúlt három évben, akkor kapják is az álláskeresési járadékot. Hol a probléma?
2020. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
A probléma az, hogy maximalizálva van. Hiába volt 500-as bruttóm, ha max., nettó 100-at adnak. Azt is 3 hónapig, mikor az ember, nem keveset adózott. Cserébe bár jobb, mint a semmi, semmire nem elég. Hát még, egy családos embernek.
2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#4 Már hogyne támogatnák az ingyenélőket! Legjobb tudomásom szerint a miniszterelnök haveri köre, a semmirekellő focisták és a rongy celebek is igen jól élnek, szóval az hogy az ingyenélőket nem támogatják az nem igaz. Én most azokra gondoltam akik rá vannak szorulva, mint pl. a vírus miatt kirúgottak, az álláskeresők, esetleg azok akik betegség miatt nem tudnak bárhol elhelyezkedni (pl. mint én is), de nem akarnak éhen halni. Ilyenkor hol a keresztény felebaráti szeretet?
2020. júl. 28. 11:41
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

"esetleg azok akik betegség miatt nem tudnak bárhol elhelyezkedni (pl. mint én is)"


rokkant nyugdíj

2020. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

"Hiába volt 500-as bruttóm, ha max., nettó 100-at adnak. Azt is 3 hónapig"


Ez olyan mint mikor a csövesnek adsz mit tudom én 200Ft-ot ő meg vissza vágja a pofádba hogy "csak ennyi?!".

2020. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!