Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Környező országok közül...

Környező országok közül melyik az ahol az ott élő, munkanélküli ember kap támogatást?

Figyelt kérdés
Pl. Ausztriában, Szlovéniában, Szlovákiában kap az ember támogatást ha munkanélküli, hogy ne haljon éhen mint itthon?

2020. júl. 26. 21:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Azért vegyél már vissza! Lehet hogy benned semmi emberség nincs, de egy normális nyugati demokráciában (na nem ebben a koszfészekben) az államnak tiszte és kötelessége segíteni az elesetteken. Az gondolom nem böki a csőröd, hogy az aki a te szavaiddal élve "ingyenélő" meg hálátlan csöves, az esetleg lehet hogy előtte évtizedekig adózott az államnak, többek közt azért hogy cserébe majd ha segítségre szorul esetleg ő is kapjon valamit. Meg gondolom az se izgat, hogy a drága jó kormánynak új stadionokra, milliós focista fizetésekre, milliárdokba kerülő vadászkiállításokra, nemzeti konzultációkra a semmiről, meg hasonló baromságokra arra végtelen mennyiségben futja az adófizetői pénzen, de ha valaki esetleg szeretne havi 50-100 ezret hogy ne dögöljön éhen mert kirúgták vagy beteg, akkor az dögöljön meg mert élősködő, jól értem? Nem semmi logikád van! Ha ingyenélő élősködőket keresel, nézz szét a parlamentben vagy valamelyik csillivilli új stadion gyepszőnyegén, ne azokat szóld le akik önhibájukon kívül nehéz helyzetbe kerültek. Mellesleg normális, jóléti államokban (Kanada, Dánia, Ausztria stb.) a járvány idején a kormányok MINDENKINEK alanyi jogon biztosítottak nem csekély anyagi segítséget. Itt ilyen persze szóba se került, de azért a politikusi bérek idén is emelkedtek.
2020. júl. 28. 12:13
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

"Ez olyan mint mikor a csövesnek adsz mit tudom én 200Ft-ot ő meg vissza vágja a pofádba hogy "csak ennyi?!"


Aki rendesen dolgozik, tisztességesen. Nem keveset adózik, azt egy csöveshez hasonlítod?

2020. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez Magyarország ébresztő. Én biztos nem a jelenleg kormányon lévő pártra szavaztam. Kérjétek számon azokon, akik így tettek.


Rohadt sok dolog van amiben hibás a kormány, de abban hogy valaki három hónap alatt se találjon semmilyen munkát, hát... nem hiszem.

2020. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A focista egy sportoló, politikus meg egyetemet végzett egyik sem ingyen élő már ne is haragudj! Az az ingyen élő, aki semmit nem csinál és jogtalanul kap támogatást. Az, aki elmegy munkanélküli segélyt kérni az dolgozott és nem ingyen élő csótány. Vannak etnikumok, akik alanyi jogon akarnak lakhatást meg pénzt, de a fülük botját sem mozdítják, nem dolgoznak semmit, mert hogy ők nem dolgoznak csak a segélyt várják, de aki munkanélküli vagy manapság álláskeresési járadékért megy azt azért teszi, mert van mögötte X év munka és jelenleg nincs munkája, amiről nem feltétlen tehet. Ezer millió okból hagyhatja ott az ember az állást is és szűnhetnek meg álláshelyek főleg ma. Nem a szocializmusban élünk, hogy kmk-s az ki nem dolgozik és akkor adunk neked munkát.
2020. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
28%

Ez sajnos egy újabb tipikus "hisztikérdés".

Mindenki hibás itt, a politikus a focista bla bla bla, csak ő nem, aki a kis ujját nem mozdítani hogy a saját szarából kivakarózzon, csak várja mástól a segítséget.

2020. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!