Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Soproni szoba/albérlet/akármi,...

Soproni szoba/albérlet/akármi, ahol egy egyetemista tud lakni milyen árkategóriában mozog?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakulnak a dolgok, hogy nem vesznek fel koliba...

Nem vagyok nagy igényekkel tele, csak normálisan lehessen élni.

Valaki tud valami infót, hogy nagyjából havonta mennyibe fájna a lakhatás és milyen jellegű helyen?

Pl. Egy szoba (az se baj ha 2en osztozunk) havonta? Vagy egy albérlet 1 embernek?

Nyilván tudom, hogy nem tud mindenki mindent, de talán valakihez eljut a kérdés aki nagyjából képben van.


((20 éves, nőnemű egyén))



2020. aug. 5. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szoba 50-től indul. Saját albi óriási malaccal 80. De inkább 100. Mennyit tudsz kiszorítani mit gondolsz? Hosszú évek óta albiban élek különböző helyeken. Meg tudom mondani kB mik az opcióid.
2020. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ.

Másodszor. Huhhh, hát ugye fix munkahelyem nincsen, de ha kénytelen leszek a lakhatást így megoldani, nyilván dolgoznom kell, csak 3,5 napot érek majd rá a héten, de az is több, mint a semmi, de családi támogatásokkal is, meg a megtakarításaimból 50 biztos kijön szerintem, de ha nagyon úgy van, akkor még talán a 80 is. Hát igen, a 100 az már nagyon necces havonta 😬. Főleg a koli árakhoz viszonyítva.. (14-23/hó)

2020. aug. 5. 22:20
 3/5 A kérdező kommentje:
És tényleg nincsenek nagy igényeim, szóval pl a koliban ezelőtt én nagyon is jól megvoltam. Nem zavart különösen hang se, rendetlenség se, a közös dolgok se.
2020. aug. 5. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tanácsom az, hogy szoba, ha ilyen rugalmas vagy. Szerintem olyat is találsz, ami fix 50, rezsi benne lesz. Bár Sopron nagy és elég drága város. Nem tudom mit fogsz tanulni, de első körben biztos próbálnék olyan melót keresni, ami esetleg a malmodra hajtja később a vizet. Bár a korona csúnyán rendezte a pályát..... De megbeszélés szerint pultos lány, meki, esti takarító..... Egyik sem szégyen. Ha az ember dolgozik. Legjobbakat kívánom, valamint azt is mondom, ha van rá mód, a saját albi lenne az igazi. Pláne ha magad teremted meg. Intim szféra, tanulás, alvás........
2020. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát most jelenleg óvodapedagógusnak tanulok, de pl. nyárimunkán is gyárban sikerült helyet szerezni, mert más nem volt.. (plusz most más a város is, mert haza kellett jönni ugyebár) Már jó ideje teszek félre, hogy egyszer elkezdhessem biztonságban a saját életem, de még messze nem annyi, hogy egyedül akármit is meg tudjak engedni hosszú távon. De mindenesetre megfontolom a válaszban leírtakat. 😇
2020. aug. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!